CHARISMA ABSOLUTE TAN

AKTYWATOR OPALANIA Z BRONZEREM CHARISMA

Podwójna synergia aktywatorów i bronzerów dla uzyskania intensywnie złotej opalenizny wraz z aktywnym kompleksem na bazie ekstraktu ze skrzypu polnego, guarany i kreatyny, które nadają tkankom ton i wigor. Stonowane i zdefiniowane kontury wyrażone intensywnym i ciepłym kolorem.

PRZECIWDZIAŁAJĄ WYSUSZANIU I STARZENIU SIĘ SKÓRY

Jagody Goji, liczi, pantenol i wit.E mają działanie przeciwutleniające dla miękkiej i wygładzonej skóry.

TEKSTURA I ZAPACH

Ulotna konsystencja, która nadaje skórze świeżości, wraz z mocnym zapachem, akordem nut owocowych i kwiatowych, zdecydowanie unisex.
Testowany na zawartość niklu <1ppm. Nie zawiera filtrów przeciwsłonecznych.

Składniki aktywne: skrzyp polny, guarana, kreatyna, jagody goji, liczi, pantenol i wit.E. Kompleks aktywatorów opalenizny i bronzerów (DHA).

KIEDY STOSOWAĆ AKTYWATOR OPALENIZNY

Do stosowania w ciągu dnia

aby skóra była bardziej chłonna. Miękka i nawilżona skóra lepiej reaguje na ekspozycję na słońce, a opalenizna jest bardziej jednolita i trwała.

Przed opalaniem

aby zachować miękkość i jędrność skóry, przeciwdziałać starzeniu się skóry i promować bardziej intensywną opaleniznę.

Po opalaniu

Niwelują nieestetyczne skutki odwodnienia skóry.

Jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry i pozostawia ciało niezwykle miękkie i nawilżone. Ważne jest, aby podczas ekspozycji zawsze łączyć go z filtrem przeciwsłonecznym najbardziej odpowiednim dla Twojego fototypu.

Aktywatory nie zawierają filtrów przeciwsłonecznych, dlatego ważne jest, aby kojarzyć je z filtrem przeciwsłonecznym, który najlepiej pasuje do Twojego fototypu.