DOMEK GRILLOWY 16,5m2 + 16,5 m2

OPIS PRODUKTU

Jeśli szukasz uniwersalnego miejsca na grilla z klimatem relaksu, to wspaniała Chata Grillowa 16,5m2 + 16,5m2 to świetny wybór nawet dla trzydziestu pięciu osób.

W jednej z domków znajduje się grill opalany drewnem, a wokół niego stół. Drugi jest pusty i może być czymkolwiek zechcesz! To świetny sposób na dodanie dodatkowej przestrzeni wewnętrznej do Twojego domu. Wolną przestrzeń możesz wykorzystać w dowolnym celu. Zamień go w przytulną sypialnię lub domek do zabawy przez cały rok.

Wysokiej jakości materiały zapewniają długowieczność domku grillowego i łatwość użytkowania. Grill podwójny Ściany kabiny wykonane są z zaokrąglonych desek świerkowych o wymiarach 45 x 145 mm.

Dach pokryty jest gontem bitumicznym (do wyboru różne kolory), a dziewięć okien z podwójnymi szybami, cztery otwierane.

STANDARDOWY ZESTAW ZAWIERA

Panele ścienne, podłogowe, dachowe ze świerku;
Dach pokryty gontem bitumicznym w wybranym przez Państwa kolorze;
Wewnątrz standardowy grill z platformami do gotowania;
Stół wokół grilla;
Regulowany komin;
9 podwójnych szyb (4 z nich otwierają się);
Drzwi z zamkiem i oknem sześciokątnym;
7 ławek wewnętrznych ze świerka (2 z nich to ławki składane);
Poduszki na ławki w wybranym przez Ciebie kolorze;
Wymiary przyłącza 1,83 x 2,95 m.

Osoby 30-35 osób
Drewno Świerk
Połączone 2 ośmiokątne budynki
Pokój 2
Powierzchnia wewnętrzna 36,8 m2
Całkowita wysokość 3446 mm
Wysokość ściany 1155 mm
Grubość podłogi 18 mm
Grubość dachu 18 mm
Grubość ścianki 45 mm
Wymiar zewnętrzny 11334 x 4538 mm
Wymiary drzwi 782 x 1630 mm
Rozmiar okna 782 x 1630 mm

AUTOMATYCZNA TECHNOLOGIA NATRYSKU MASZYNOWEGO
Korzyści

Jedną z głównych i najbardziej oczywistych korzyści wynikających z używania maszyny do malowania jest szybkość i elastyczność, z jaką możemy zaproponować nasze usługi malowania dla wszystkich naszych produktów. Maszyna do malowania natryskowego może wykonać pracę szybciej i bardziej konsekwentnie niż malowanie ręczne. Chociaż maszyna działa szybciej, poprawia się również jakość – urządzenia natryskowe wytwarzają równą warstwę farby, pozostawiając wysokiej jakości wykończenie.
Dzięki naszej usłudze malowania od teraz możemy zasugerować naszemu klientowi maksymalną elastyczność! Niezmontowane produkty, takie jak domki grillowe, pawilony, namioty kempingowe i inne produkty o dowolnym rozmiarze, które możesz zamówić również pomalowane!

PROFESJONALNY SPRAY

Wysokiej jakości wykończenie konserwujące jest profesjonalnie nakładane natryskowo w fabryce na jedną stronę drewna. Produkt wykończony w wybranym przez Ciebie kolorze. Możesz wybrać dwa kolory dla jednego produktu: jeden dla prawie wszystkich detali produktu, a drugi dla detali wykończeniowych.

FARBA
Jaki rodzaj malowania powinienem użyć?

Właściwe malowanie i impregnacja to jedna z najważniejszych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, zastanawiając się, jak przedłużyć żywotność produktu.
Farba i wykończenie naturalnego drewna błyskawicznie podnoszą estetykę Twojego produktu.
Decyzją, którą musisz podjąć, jest to, czy chcesz użyć bejcy lub farby na bazie wody. Oba zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV. Bejce do drewna pozwolą uzyskać teksturę
prześwituje drewno, a wiele jest teraz dostępnych w szerokiej gamie kolorów, jednak farby nadadzą intensywny kolor, ale pokryją słoje i fakturę drewna.

PODŁOŻE

Bardzo ważne jest, aby mieć odpowiednią podstawę dla Kabiny Grillowej. Dlatego zalecamy śledzenie naszych szkiców i skonsultowanie się z wykwalifikowanym lokalnym konstruktorem lub inżynierem. Upewnienie się, że podstawa Twojego produktu pasuje do lokalizacji, ma ogromne znaczenie.
Ze względu na niewłaściwą podstawę struktura może pękać. Jeśli produkt jest nierówno osadzony, geometryczny kształt budynku może ulec zmianie, co może skutkować skręceniem drzwi/okien i/lub szczelinami. W najgorszym przypadku produkt może się nawet zawalić.

Przed zbudowaniem bazy upewnij się, że bierzesz pod uwagę krajobraz i warunki gruntowe, na których produkt będzie stał.
Baza pod produkt musi być przygotowana specjalnie dla produktu.
Podłoże musi być jednorodne, szczelne i równe.
Upewnij się, że właściwości podłoża nie zmieniają się w czasie. Zalecamy wykonanie podstawy z betonu i uszczelnienie przed montażem.
Jeśli nie zastosujesz się do zaleceń dotyczących budowy bazy, produkt straci gwarancję!

AKCESORIA