DOMEK GRILLOWY 25 m2 Z PRZEDŁUŻENIEM

OPIS PRODUKTU

Przywróć radość z komunikacji z rodziną i przyjaciółmi w ogromnej i przytulnej Kajucie Grillowej!

Ten model to ogromne miejsce, w którym można wymknąć się nawet dla 25 – 30 osób i jest jedną z największych kabin w naszej ofercie Grill – BBQ.

Aby upewnić się, że nasza modułowa kabina może spełnić Twoje potrzeby i pragnienia, sugerujemy wybór rozszerzenia spośród 4 różnych rozmiarów i typów! Jeśli potrzebujesz dodatkowej przestrzeni, możesz dodać rozszerzenie rozmiarów:

przedłużka 3 m² (rozmiar standardowy);
nadbudowa 4,3 m² (opcjonalnie);
dobudówka o 4,3 m² z sauną (opcjonalnie);
Rozszerzenie o 5,2 m² (opcjonalnie).
Wszystkie nasze domki Grill wyposażone są w centralny grill, ściany z drewna świerkowego o grubości 45 mm i otwierane okna z podwójnymi szybami, komplet poduszek i pozwalają cieszyć się tym produktem przez cały rok.

FABRYCZNIE MALOWANA KABINA GRILLOWA

Drewno jest materiałem naturalnym, zmienia się i przesuwa, dzięki czemu produkt może się w przyszłości odkształcić. Jeśli produkt jest malowany po montażu, zwykle widoczne są niepomalowane obszary po zmianach w drewnie. Ten problem nie pojawia się, jeśli części produktu są malowane przed montażem. Nakładamy warstwę na całą szerokość z 3 stron deski.

Wysokiej jakości wykończenie konserwujące jest profesjonalnie nakładane w fabryce. Produkt jest wykończony według Państwa wyboru w ponad 20 różnych kolorach (bejce i farby). Możesz wybrać dwa kolory dla jednego produktu: jeden dla prawie wszystkich detali produktu, a drugi dla detali wykończeniowych.

Kabiny grillowe są zbudowane i dostarczane na palecie (ZESTAW), abyś mógł samodzielnie zbudować szczegółowe instrukcje montażu KROK PO KROKU, rysunki i zalecenia dotyczące konserwacji/użytkowania.

STANDARDOWY ZESTAW ZAWIERA

Panele ścienne, podłogowe, dachowe ze świerku;
Dach pokryty gontem bitumicznym w wybranym przez Państwa kolorze;
Wewnątrz standardowy grill z platformami do gotowania;
Stół wokół grilla;
Regulowany komin;
5 podwójnych szklanych okien (3 z nich otwierają się);
Drzwi z zamkiem i oknem sześciokątnym;
6 ławek wewnętrznych ze świerka (2 z nich to ławki składane);
Poduszki na ławki w wybranym przez Ciebie kolorze: brązowym lub niebieskim;
Standardowy rozmiar nadstawki 1,83 x 1,70 m.

Osoby 25-30 osób
Drewno Świerk
Kształt ośmiokąt + prostokąt
Pokój 2
Powierzchnia wewnętrzna 28,0 m2
Całkowita wysokość 4519mm
Wysokość ściany 1155 mm
Grubość podłogi 18 mm
Grubość dachu 18 mm
Grubość ścianki 45 mm
Wymiar zewnętrzny 5449 x 7149 mm
Wymiary drzwi 782 x 1760 mm
Rozmiar okna 880 x 510 mm

AUTOMATYCZNA TECHNOLOGIA NATRYSKU MASZYNOWEGO
Korzyści

Jedną z głównych i najbardziej oczywistych korzyści wynikających z używania maszyny do malowania jest szybkość i elastyczność, z jaką możemy zaproponować nasze usługi malowania dla wszystkich naszych produktów. Maszyna do malowania natryskowego może wykonać pracę szybciej i bardziej konsekwentnie niż malowanie ręczne. Chociaż maszyna działa szybciej, poprawia się również jakość – urządzenia natryskowe wytwarzają równą warstwę farby, pozostawiając wysokiej jakości wykończenie.
Dzięki naszej usłudze malowania od teraz możemy zasugerować naszemu klientowi maksymalną elastyczność! Niezmontowane produkty, takie jak domki grillowe, pawilony, namioty kempingowe i inne produkty o dowolnym rozmiarze, które możesz zamówić również pomalowane!

PROFESJONALNY SPRAY

Wysokiej jakości wykończenie konserwujące jest profesjonalnie nakładane natryskowo w fabryce na jedną stronę drewna. Produkt wykończony w wybranym przez Ciebie kolorze. Możesz wybrać dwa kolory dla jednego produktu: jeden dla prawie wszystkich detali produktu, a drugi dla detali wykończeniowych.

FARBA
Jaki rodzaj malowania powinienem użyć?

Właściwe malowanie i impregnacja to jedna z najważniejszych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, zastanawiając się, jak przedłużyć żywotność produktu.
Farba i wykończenie naturalnego drewna błyskawicznie podnoszą estetykę Twojego produktu.
Decyzją, którą musisz podjąć, jest to, czy chcesz użyć bejcy lub farby na bazie wody. Oba zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV. Bejce do drewna pozwolą uzyskać teksturę
prześwituje drewno, a wiele jest teraz dostępnych w szerokiej gamie kolorów, jednak farby nadadzą intensywny kolor, ale pokryją słoje i fakturę drewna.

PODŁOŻE

Bardzo ważne jest, aby mieć odpowiednią podstawę dla Kabiny Grillowej. Dlatego zalecamy śledzenie naszych szkiców i skonsultowanie się z wykwalifikowanym lokalnym konstruktorem lub inżynierem. Upewnienie się, że podstawa Twojego produktu pasuje do lokalizacji, ma ogromne znaczenie.
Ze względu na niewłaściwą podstawę struktura może pękać. Jeśli produkt jest nierówno osadzony, geometryczny kształt budynku może ulec zmianie, co może skutkować skręceniem drzwi/okien i/lub szczelinami. W najgorszym przypadku produkt może się nawet zawalić.

Przed zbudowaniem bazy upewnij się, że bierzesz pod uwagę krajobraz i warunki gruntowe, na których produkt będzie stał.
Baza pod produkt musi być przygotowana specjalnie dla produktu.
Podłoże musi być jednorodne, szczelne i równe.
Upewnij się, że właściwości podłoża nie zmieniają się w czasie. Zalecamy wykonanie podstawy z betonu i uszczelnienie przed montażem.
Jeśli nie zastosujesz się do zaleceń dotyczących budowy bazy, produkt straci gwarancję!

AKCESORIA