DOMEK GRILLOWY 6,9 m2

OPIS PRODUKTU

Przytulna Kabina Grillowa 6,9 m2 przeznaczona jest dla rodziny lub małego grona przyjaciół do wypoczynku i może być używana w każdych warunkach pogodowych. Kabina Grillowa wykonana z wysokiej jakości materiałów jest nie tylko funkcjonalna, ale również zdobi otoczenie. Dobry dobór koloru domku może sprawić, że ogród czy podwórko będzie wyglądał wyjątkowo.

Wysokiej jakości materiały zapewniają długowieczność domku grillowego i łatwość użytkowania. Ściany kabiny wykonane są z zaokrąglonych desek świerkowych o wymiarach 45 x 145 mm. Dach składa się z ośmiu elementów, dzięki czemu system jest w stanie wytrzymać znaczny ciężar. Dach kabiny pokryty jest gontem bitumicznym (do wyboru różne kolory), a cztery otwierane okna z podwójnymi szybami. Poza tym drzwi ozdobione są oryginalnym sześciokątnym oknem. W kabinie przy ścianach można znaleźć również ławki świerkowe. Podłoga jest łatwo montowana z oddzielnych elementów. Wewnątrz kabiny znajduje się wygodny grill opalany drewnem lub węglem drzewnym ze stołem wokół niego. Wreszcie kabina jest zamykana, a przy wejściu znajduje się mały ganek z zadaszeniem.

Od teraz możesz zamawiać fabrycznie malowane kabiny grillowe!

Wysokiej jakości wykończenie konserwujące jest profesjonalnie nakładane natryskowo w fabryce na jedną stronę drewna. Produkt wykończony w wybranym przez Ciebie kolorze. Możesz wybrać dwa kolory dla jednego produktu: jeden dla prawie wszystkich detali produktu, a drugi dla detali wykończeniowych.

STANDARDOWY ZESTAW ZAWIERA

Panele ścienne, dachowe, podłogowe;
Dach pokryty gontem bitumicznym w wybranym przez Państwa kolorze;
Grill wewnętrzny z platformami do gotowania i stołami wokół grilla;
Regulowany komin;
4 otwierane okna z podwójnymi szybami;
Drzwi z zamkiem i oknem sześciokątnym;
5 ławek wewnętrznych;
Poduszki na ławki.

Osoby – 5-10 osób
Drewno – Świerk
Kształt -ośmiokątny
Pokój – 1
Powierzchnia wewnętrzna – 6,9 m2

Całkowita wysokość 3327 mm
Wysokość ściany 1205 mm
Grubość podłogi 18 mm
Grubość ścianki 45 mm
Wymiar zewnętrzny 2909 x 2909 mm
Rozmiar drzwi 782 x 1630 mm
Rozmiar okna 680 x 380 mm

AUTOMATYCZNA TECHNOLOGIA NATRYSKU MASZYNOWEGO
Korzyści

Jedną z głównych i najbardziej oczywistych korzyści wynikających z używania maszyny do malowania jest szybkość i elastyczność, z jaką możemy zaproponować nasze usługi malowania dla wszystkich naszych produktów. Maszyna do malowania natryskowego może wykonać pracę szybciej i bardziej konsekwentnie niż malowanie ręczne. Chociaż maszyna działa szybciej, poprawia się również jakość – urządzenia natryskowe wytwarzają równą warstwę farby, pozostawiając wysokiej jakości wykończenie.
Dzięki naszej usłudze malowania od teraz możemy zasugerować naszemu klientowi maksymalną elastyczność! Niezmontowane produkty, takie jak domki grillowe, pawilony, namioty kempingowe i inne produkty o dowolnym rozmiarze, które możesz zamówić również pomalowane!

PROFESJONALNY SPRAY

Wysokiej jakości wykończenie konserwujące jest profesjonalnie nakładane natryskowo w fabryce na jedną stronę drewna. Produkt wykończony w wybranym przez Ciebie kolorze. Możesz wybrać dwa kolory dla jednego produktu: jeden dla prawie wszystkich detali produktu, a drugi dla detali wykończeniowych.

FARBA
Jaki rodzaj malowania powinienem użyć?

Właściwe malowanie i impregnacja to jedna z najważniejszych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, zastanawiając się, jak przedłużyć żywotność produktu.
Farba i wykończenie naturalnego drewna błyskawicznie podnoszą estetykę Twojego produktu.
Decyzją, którą musisz podjąć, jest to, czy chcesz użyć bejcy lub farby na bazie wody. Oba zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV. Bejce do drewna pozwolą uzyskać teksturę
prześwituje drewno, a wiele jest teraz dostępnych w szerokiej gamie kolorów, jednak farby nadadzą intensywny kolor, ale pokryją słoje i fakturę drewna.

PODŁOŻE

Bardzo ważne jest, aby mieć odpowiednią podstawę dla Kabiny Grillowej. Dlatego zalecamy śledzenie naszych szkiców i skonsultowanie się z wykwalifikowanym lokalnym konstruktorem lub inżynierem. Upewnienie się, że podstawa Twojego produktu pasuje do lokalizacji, ma ogromne znaczenie.
Ze względu na niewłaściwą podstawę struktura może pękać. Jeśli produkt jest nierówno osadzony, geometryczny kształt budynku może ulec zmianie, co może skutkować skręceniem drzwi/okien i/lub szczelinami. W najgorszym przypadku produkt może się nawet zawalić.

Przed zbudowaniem bazy upewnij się, że bierzesz pod uwagę krajobraz i warunki gruntowe, na których produkt będzie stał.
Baza pod produkt musi być przygotowana specjalnie dla produktu.
Podłoże musi być jednorodne, szczelne i równe.
Upewnij się, że właściwości podłoża nie zmieniają się w czasie. Zalecamy wykonanie podstawy z betonu i uszczelnienie przed montażem.
Jeśli nie zastosujesz się do zaleceń dotyczących budowy bazy, produkt straci gwarancję!

AKCESORIA