DOMEK SAUNOWY 16,5m2

OPIS PRODUKTU

Chcesz nie tylko wykąpać się w saunie, ale także odpocząć lub zorganizować małe przyjęcie i zjeść grillowane jedzenie? Wtedy wyprodukowana tylko przez nas Kabina Sauna 16,5 m² będzie dla Ciebie idealna, ponieważ posiada zarówno saunę jak i pomieszczenie z grillem do przyjemnego wypoczynku po kąpieli.

W części wypoczynkowej znajdują się trzy ławki pokryte specjalnie zaprojektowanymi poduszkami. Posiada wygodny grill opalany drewnem lub węglem drzewnym ze stołem wokół niego i kominem nad grillem.

Część wypoczynkowa jest oddzielona od sauny szklanymi drzwiami żaroodpornymi. W saunie znajdują się dwupoziomowe, szerokie ławki. Może w nim wspólnie kąpać się 8–14 osób.

Do sauny można dobrać grzałkę, a w celu optymalnego wykorzystania przestrzeni zalecamy naszym klientom wybór grzałek elektrycznych w takich saunach. Kabina jest zamykana; wejście ma mały ganek z zadaszeniem.

Kubatura sauny 14 m3.

SPECYFIKACJA

Osoby 10-15 osób
Drewno Świerk
Kształt ośmiokątny
Pokój 2
Powierzchnia wewnętrzna 16,5m2
Całkowita wysokość 3550mm
Wysokość ściany 1410mm
Grubość podłogi 28mm
Grubość ścianki 45mm
Wymiar zewnętrzny 4539 x 4539mm
Rozmiar drzwi 782 x 1760 mm
Wewnętrzne przyciemniane szklane drzwi 620 x 1600 mm
Rozmiar okna 870 x 510 mm

ZESTAW STANDARDOWY

Panele ścienne, podłogowe, dachowe;
Izolowane panele dachowe nad pomieszczeniem sauny;
Dach pokryty gontem bitumicznym w wybranym przez Państwa kolorze;
3 podwójne szyby (1 z nich otwiera się);
Drzwi z zamkiem i oknem sześciokątnym;
Wewnątrz dwa pomieszczenia: sauna i sala grillowa;
Wewnętrzne szklane drzwi między sauną a szatnią;
Grill wewnętrzny z platformami do gotowania i stołem wokół grilla;
Regulowany komin;
Ławki do szatni z poduszkami;
Ławki do sauny z drewna liściastego;
Płyta żaroodporna na grzałkę/piec.

FUNDAMENT

Bardzo ważne jest posiadanie odpowiedniej bazy pod Kabinę Saunową. Dlatego zalecamy śledzenie naszych szkiców i skonsultowanie się z wykwalifikowanym lokalnym konstruktorem lub inżynierem. Upewnienie się, że podstawa Twojego produktu pasuje do lokalizacji, ma ogromne znaczenie.
Ze względu na niewłaściwą podstawę struktura może pękać. Jeśli produkt jest nierówno osadzony, geometryczny kształt budynku może ulec zmianie, co może skutkować skręceniem drzwi/okien i/lub szczelinami. W najgorszym przypadku produkt może się nawet zawalić.

Przed zbudowaniem bazy upewnij się, że bierzesz pod uwagę krajobraz i warunki gruntowe, na których produkt będzie stał.
Baza pod produkt musi być przygotowana specjalnie dla produktu.
Podłoże musi być jednorodne, szczelne i równe.
Upewnij się, że właściwości podłoża nie zmieniają się w czasie. Zalecamy wykonanie podstawy z betonu i uszczelnienie przed montażem.
Jeśli nie zastosujesz się do zaleceń dotyczących budowy bazy, produkt straci gwarancję!

IMPREGNACJA

AUTOMATYCZNA TECHNOLOGIA NATRYSKU MASZYNOWEGO
Korzyści

Jedną z głównych i najbardziej oczywistych korzyści wynikających z używania maszyny do malowania jest szybkość i elastyczność, z jaką możemy zaproponować nasze usługi malowania dla wszystkich naszych produktów. Maszyna do malowania natryskowego może wykonać pracę szybciej i bardziej konsekwentnie niż malowanie ręczne. Chociaż maszyna działa szybciej, poprawia się również jakość – urządzenia natryskowe wytwarzają równą warstwę farby, pozostawiając wysokiej jakości wykończenie.
Dzięki naszej usłudze malowania od teraz możemy zasugerować naszemu klientowi maksymalną elastyczność! Niezmontowane produkty, takie jak domki grillowe, pawilony, namioty kempingowe i inne produkty o dowolnym rozmiarze, które możesz zamówić również pomalowane!

PROFESJONALNY SPRAY

Wysokiej jakości wykończenie konserwujące jest profesjonalnie nakładane natryskowo w fabryce na jedną stronę drewna. Produkt wykończony w wybranym przez Ciebie kolorze. Możesz wybrać dwa kolory dla jednego produktu: jeden dla prawie wszystkich detali produktu, a drugi dla detali wykończeniowych.

PLAMY | FARBA
Jaki rodzaj malowania powinienem użyć?

Właściwe malowanie i impregnacja to jedna z najważniejszych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, zastanawiając się, jak przedłużyć żywotność produktu.
Farba i wykończenie naturalnego drewna błyskawicznie podnoszą estetykę Twojego produktu.
Decyzją, którą musisz podjąć, jest to, czy chcesz użyć bejcy lub farby na bazie wody. Oba zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV. Bejce do drewna pozwolą uzyskać teksturę
prześwituje drewno, a wiele jest teraz dostępnych w szerokiej gamie kolorów, jednak farby nadadzą intensywny kolor, ale pokryją słoje i fakturę drewna.