DOMEK SAUNOWY 4,5m2

OPIS PRODUKTU

Ta kabina saunowa o powierzchni 4,5 m² może przenosić duże obciążenia śniegiem, dzięki czemu można je równie dobrze dostosować w górach lub w zaciszu własnego podwórka. W tej malutkiej kabinie saunowej dostępne są nasze stylowe grzejniki elektryczne lub opalane drewnem. Nasza kabina saunowa zapewnia najwyższą przyjemność z sauny. Kabina ta jest zbudowana z solidnych, grubych, świerkowych bali, które są wyprofilowane w celu dokładnego dopasowania.

Wnętrze zaaranżowano do wygodnej i bezpiecznej kąpieli w saunie. Wewnątrz znajdują się dwupoziomowe szerokie ławy do sauny wzdłuż trzech ścian, grzejnik elektryczny mocowany do ściany oraz ogrodzenie ochronne montowane w pobliżu pieca. Kabina sauny jest zamykana, a przy wejściu znajduje się niewielki ganek z zadaszeniem.

Kubatura sauny: 9 m3

SPECYFIKACJA

Osoby 5-6 osób
Drewno Świerk
Kształt sześciokąta
Pokój 1
Powierzchnia wewnętrzna 4,5m2
Powierzchnia saun 4,5m2
Całkowita wysokość 2452mm
Wysokość ściany 1375mm
Grubość podłogi 28mm
Grubość ścianki 45mm
Wymiar zewnętrzny 2740 x 2373 mm
Rozmiar drzwi 782 x 1630 mm
Rozmiar okna 607 x 607 mm

ZESTAW STANDARDOWY

Panele ścienne, podłogowe, dachowe;
Izolowane panele dachowe;
Dach pokryty gontem bitumicznym w wybranym przez Państwa kolorze;
1 podwójne szklane okno (sześciokątne);
Drzwi z zamkiem i oknem;
Ławki do sauny z drewna liściastego;
Płyty żaroodporne do pieca/grzałki.

FUNDAMENT

Bardzo ważne jest posiadanie odpowiedniej bazy pod Kabinę Saunową. Dlatego zalecamy śledzenie naszych szkiców i skonsultowanie się z wykwalifikowanym lokalnym konstruktorem lub inżynierem. Upewnienie się, że podstawa Twojego produktu pasuje do lokalizacji, ma ogromne znaczenie.
Ze względu na niewłaściwą podstawę struktura może pękać. Jeśli produkt jest nierówno osadzony, geometryczny kształt budynku może ulec zmianie, co może skutkować skręceniem drzwi/okien i/lub szczelinami. W najgorszym przypadku produkt może się nawet zawalić.

Przed zbudowaniem bazy upewnij się, że bierzesz pod uwagę krajobraz i warunki gruntowe, na których produkt będzie stał.
Baza pod produkt musi być przygotowana specjalnie dla produktu.
Podłoże musi być jednorodne, szczelne i równe.
Upewnij się, że właściwości podłoża nie zmieniają się w czasie. Zalecamy wykonanie podstawy z betonu i uszczelnienie przed montażem.
Jeśli nie zastosujesz się do zaleceń dotyczących budowy bazy, produkt straci gwarancję!

IMPREGNACJA

AUTOMATYCZNA TECHNOLOGIA NATRYSKU MASZYNOWEGO
Korzyści

Jedną z głównych i najbardziej oczywistych korzyści wynikających z używania maszyny do malowania jest szybkość i elastyczność, z jaką możemy zaproponować nasze usługi malowania dla wszystkich naszych produktów. Maszyna do malowania natryskowego może wykonać pracę szybciej i bardziej konsekwentnie niż malowanie ręczne. Chociaż maszyna działa szybciej, poprawia się również jakość – urządzenia natryskowe wytwarzają równą warstwę farby, pozostawiając wysokiej jakości wykończenie.
Dzięki naszej usłudze malowania od teraz możemy zasugerować naszemu klientowi maksymalną elastyczność! Niezmontowane produkty, takie jak domki grillowe, pawilony, namioty kempingowe i inne produkty o dowolnym rozmiarze, które możesz zamówić również pomalowane!

PROFESJONALNY SPRAY

Wysokiej jakości wykończenie konserwujące jest profesjonalnie nakładane natryskowo w fabryce na jedną stronę drewna. Produkt wykończony w wybranym przez Ciebie kolorze. Możesz wybrać dwa kolory dla jednego produktu: jeden dla prawie wszystkich detali produktu, a drugi dla detali wykończeniowych.

PLAMY | FARBA
Jaki rodzaj malowania powinienem użyć?

Właściwe malowanie i impregnacja to jedna z najważniejszych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, zastanawiając się, jak przedłużyć żywotność produktu.
Farba i wykończenie naturalnego drewna błyskawicznie podnoszą estetykę Twojego produktu.
Decyzją, którą musisz podjąć, jest to, czy chcesz użyć bejcy lub farby na bazie wody. Oba zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV. Bejce do drewna pozwolą uzyskać teksturę
prześwituje drewno, a wiele jest teraz dostępnych w szerokiej gamie kolorów, jednak farby nadadzą intensywny kolor, ale pokryją słoje i fakturę drewna.