DOMEK SAUNOWY 7m2

OPIS PRODUKTU

Kabiny saunowe są bardzo popularnym produktem i z przyjemnością oferujemy nasze najmniejsze kabiny 7 m². Wierzymy w dostarczanie tego, co najlepsze, dlatego nasze kabiny saunowe objęte są dożywotnią gwarancją. To idealne miejsce na relaks w gronie przyjaciół.

Nasze kabiny saunowe oparte są na konstrukcji kabiny grillowej. Ma sześć części dachowych, sześć ścian (dwie z nich mają kwadratowe, podwójnie oszklone okna), drewniane drzwi i szerokie ławy do sauny.

Wnętrze zaaranżowano do wygodnej i bezpiecznej kąpieli w saunie.

Wewnątrz znajdują się dwupoziomowe szerokie ławki do sauny wzdłuż trzech ścian, piec elektryczny lub opalany drewnem pośrodku oraz ogrodzenie ochronne zainstalowane w pobliżu pieca. Kabina sauny jest zamykana, a przy wejściu znajduje się niewielki ganek z zadaszeniem.

Kubatura sauny: 13 m3

SPECYFIKACJA

Osoby 5-7 osób
Drewno Świerk
Kształt sześciokąta
Pokój 1
Powierzchnia wewnętrzna 7.0m2
Powierzchnia saun 7,0m2
Całkowita wysokość 3530mm
Wysokość ściany 1410mm
Grubość podłogi 28mm
Grubość ścianki 45mm
Wymiar zewnętrzny 3200 x 2771 mm
Rozmiar drzwi 782 x 1760 mm
Rozmiar okna 670 x 380 mm

ZESTAW STANDARDOWY

Panele ścienne, podłogowe, dachowe;
Izolowane panele dachowe;
Dach pokryty gontem bitumicznym w wybranym przez Państwa kolorze;
2 podwójne szyby;
Drzwi z zamkiem i oknem;
Ławki do sauny z drewna liściastego;
Płyty żaroodporne do pieca/grzałki.

FUNDAMENT

Bardzo ważne jest posiadanie odpowiedniej bazy pod Kabinę Saunową. Dlatego zalecamy śledzenie naszych szkiców i skonsultowanie się z wykwalifikowanym lokalnym konstruktorem lub inżynierem. Upewnienie się, że podstawa Twojego produktu pasuje do lokalizacji, ma ogromne znaczenie.
Ze względu na niewłaściwą podstawę struktura może pękać. Jeśli produkt jest nierówno osadzony, geometryczny kształt budynku może ulec zmianie, co może skutkować skręceniem drzwi/okien i/lub szczelinami. W najgorszym przypadku produkt może się nawet zawalić.

Przed zbudowaniem bazy upewnij się, że bierzesz pod uwagę krajobraz i warunki gruntowe, na których produkt będzie stał.
Baza pod produkt musi być przygotowana specjalnie dla produktu.
Podłoże musi być jednorodne, szczelne i równe.
Upewnij się, że właściwości podłoża nie zmieniają się w czasie. Zalecamy wykonanie podstawy z betonu i uszczelnienie przed montażem.
Jeśli nie zastosujesz się do zaleceń dotyczących budowy bazy, produkt straci gwarancję!

IMPREGNACJA

AUTOMATYCZNA TECHNOLOGIA NATRYSKU MASZYNOWEGO
Korzyści

Jedną z głównych i najbardziej oczywistych korzyści wynikających z używania maszyny do malowania jest szybkość i elastyczność, z jaką możemy zaproponować nasze usługi malowania dla wszystkich naszych produktów. Maszyna do malowania natryskowego może wykonać pracę szybciej i bardziej konsekwentnie niż malowanie ręczne. Chociaż maszyna działa szybciej, poprawia się również jakość – urządzenia natryskowe wytwarzają równą warstwę farby, pozostawiając wysokiej jakości wykończenie.
Dzięki naszej usłudze malowania od teraz możemy zasugerować naszemu klientowi maksymalną elastyczność! Niezmontowane produkty, takie jak domki grillowe, pawilony, namioty kempingowe i inne produkty o dowolnym rozmiarze, które możesz zamówić również pomalowane!

PROFESJONALNY SPRAY

Wysokiej jakości wykończenie konserwujące jest profesjonalnie nakładane natryskowo w fabryce na jedną stronę drewna. Produkt wykończony w wybranym przez Ciebie kolorze. Możesz wybrać dwa kolory dla jednego produktu: jeden dla prawie wszystkich detali produktu, a drugi dla detali wykończeniowych.

PLAMY | FARBA
Jaki rodzaj malowania powinienem użyć?

Właściwe malowanie i impregnacja to jedna z najważniejszych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, zastanawiając się, jak przedłużyć żywotność produktu.
Farba i wykończenie naturalnego drewna błyskawicznie podnoszą estetykę Twojego produktu.
Decyzją, którą musisz podjąć, jest to, czy chcesz użyć bejcy lub farby na bazie wody. Oba zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV. Bejce do drewna pozwolą uzyskać teksturę
prześwituje drewno, a wiele jest teraz dostępnych w szerokiej gamie kolorów, jednak farby nadadzą intensywny kolor, ale pokryją słoje i fakturę drewna.