E-SENSE

E-SENSE jest idealnym miejscem na relaks ciała i ducha.

Wyjątkowa i oryginalna atmosfera przenosząca umysł w efektowną przestrzeń to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą uciec od pogrążenia się w niespotykanym dotąd doznaniu emocjonalnym, wzbogacającym wymiar wellness o nowe technologie multimedialne i efekt wielkiego uroku, które dostosowują się w zależności od potrzeb.

Dzięki automatycznemu systemowi sceneria, kolory i muzyka zmieniają się, zmieniając środowisk0, które w jednej chwili przeniosą cię na tropikalne plaże, widoki na góry lub sceny w najlepszych lokalizacjach na świecie.

Jest to bardzo innowacyjny system idealny do wykonywania zabiegów nawet w parach, który pozwala dać ciału przyjemność, pragnienie życia, uwydatnianie ich piękna, w bezpiecznym i poufnym środowisku.

UNIKALNE W SEKTORZE wielofunkcyjne spa na kilku metrach kwadratowych, duża zmienność rentowności.

Konfiguracja
Para lub singiel na wszystkie zabiegi.

Masaże SPA
na łóżkach RIALTO* z regulacją wysokości w połączeniu z oświetleniem chromoterapeutycznym z audio i video relaksującą atmosferą i dyfuzją aromatów.

RELAKS
Ekskluzywny relaks w połączeniu z oświetleniem chromoterapeutycznym, audio i wideo z relaksującą atmosferą i dyfuzją zapachów.

Opalenizna

ANTIPANIC opalenizna, naturalna, bezpośrednia pigmentacja, całkowicie zrelaksowana, bez ryzyka rumienia na skórze. W połączeniu ze zjonizowanym powietrzem daje szczególną euforię, jod, lekki powiew na ciele. Ustaw audio i wideo z muzyką w tle i wyborem wideo. Przewodnik głosowy i dyfuzja aromatów.

HALOTERAPIA
Masaże na łóżkach RIALTO z regulowaną wysokością maty (woda, sól himalajska lub piasek) w połączeniu z podświetlanym panelem ściennym SALT LED z wariantami oświetlenia chromoterapeutycznego z audio i video relaksującą atmosferą i dyfuzją aromatów.

FOTOBIOSTIMULACJA
Opalenizna, która łączy w sobie fotobiostymulację ultrafioletem, światło aktywujące syntezę kolagenu i uzyskanie kolorytu skóry oraz efekt przeciwstarzeniowy. Naturalny proces stymulacji komórek obecnych na skórze i ciele w celu uruchomienia mechanizmów odpowiedzi biologicznej, która wzmaga aktywność komórkową poprzez zwiększenie produkcji kolagenu.
Bardzo zaawansowany technologicznie tablet do łatwego i intuicyjnego zarządzania multimediami, nawet zdalnie w sieci Wi-Fi.

ŁÓŻKA RIALTO
Rozwinięcie wizji luksusu sięgającego doskonałości, oto RIALTO, łóżko inspirowane najsłynniejszym mostem w Wenecji, odtworzone w nowoczesnym tonie, o unikalnym i oryginalnym kształcie.
Eurosun przedstawia Rialto sektorowi luksusowemu w jego najczystszej postaci, skupiając się na wyrafinowaniu, pięknie, przepychu, pożądaniu i niepowtarzalnym stylu. Łóżko RIALTO w wersji luksusowej wykonane jest z litego drewna z materacem ze specjalnego materiału, elektryczną regulacją wysokości za pomocą panelu przyciskowego i sterowania radiowego, podnoszoną poduszką, otworem czołowym i uchwytem na rolkę do przegródki na papier/technologię, wykończenie palisandrowe.

AKCESORIA
ŚCIANA SOLI HIMALAYANO – CHROME RELAX
Panel pokryty podświetlanymi płytami z soli himalajskiej z energooszczędną technologią LED. Wszystko zarządzane za pomocą pilota z ekranem dotykowym, aby tworzyć niezliczone gry kolorów. Unikalny system, który pozwala mieć dynamiczną, modułową ścianę soli, którą w przyszłości możesz zmieniać zgodnie ze swoimi potrzebami. Wszystko bez konieczności radzenia sobie z wymagającymi i kosztownymi zmianami strukturalnymi. Tworzy chromowany efekt relaksu z relaksującymi i stymulującymi światłami. Wykonany z drewna w kolorze wenge.

  • Unikalna usługa w tej dziedzinie;
  • Pomnożona rentowność;
  • Bezpieczne ożywienie inwestycji;
  • Zoptymalizuj koszty operacyjne;
  • Wykorzystanie nawet pojedynczej lokalizacji;
  • Szybka realizacja bez kosztownych zmian konstrukcyjnych.