Eurosun Body 6 Columns

Najlepsze łóżko opalające na świecie. Solarium OPEN SUN innowacyjny design i ergonomiczny styl.

Sześć kolumn wyposażonych w lampy wysokociśnieniowe zapewniające naturalną i idealną opaleniznę ciała.

Kolumny emitujące promienie UV otwierają i intensywnie przepływają przez system wentylatorów, aby uniknąć klaustrofobii, stagnacji zapachów i procesu nagrzewania.

Wyświetlacz TOUCH SCREEN PLUS oraz wersja CM z wyświetlaczem LCD z niebieskim tle.
Cyfrowy dźwięk jest zintegrowany z panelem wyświetlacza, obejmuje wybór typu źródła, RADIO lub AUX, z dwoma głośnikami.

Kompletny system audio z komunikatem syntezy wokalnej (powitanie, instrukcje). Bardzo szeroka wygodna zintegrowana pleksi SUPER VISION, dostarcza relaksu podczas sesji opalania.

Zintegrowany z wyświetlaczem kontrolnym osobny system startowy dopasowuje sesję opalania do preferencji użytkownika, wykorzystując tylko niektóre lampy do różnych ekspozycji obszaru ciała: całego ciała, tylko twarzy lub tylko nóg.

Moc promieniowania UV kontrolowana jest przez ekskluzywny elektroniczny ściemniacz do zmiany mocy naświetlania lamp z podwójnymi funkcjami od 15 lat używany i ulepszany przez firmę Eurosun.

W trakcie opalania pozwala regulować moc lamp w zależności od swojego fototypu, aby uzyskać bezpieczną, idealną i jednolitą opaleniznę.

Umożliwia to ustawienie lamp na żądaną moc, utrzymując stałą moc wyjściową i zwiększając trwałość do 33% : oszczędność energii wynosi około 15%.

Uv Control Power nie wymaga specjalnej konserwacji. Może być ustawiony zgodnie z krajowym wskaźnikiem emisji i może być regulowany za pomocą sterowania cyfrowego w zależności od zmian napięcia.