HOT-TUBE FIBERGLASS Ø1.8M ZE ZINTEGROWANYM PIECEM

OPIS PRODUKTU

Ta wanna z włókna szklanego ze zintegrowaną wewnętrzną grzałką wygląda wyjątkowo elegancko i luksusowo, nie ma żadnych dodatkowych detali zewnętrznych, które wymagają dodania dodatkowej przestrzeni. Jeśli jesteś osobą, która nie chce spędzać dużo czasu na opiece nad Wanną – ta i nasze inne Wanny z włókna szklanego naprawdę pasują do Ciebie. Rurka z włókna szklanego może być czyszczona zwykłą wodą lub środkami chemicznymi i nie będzie miała żadnego wpływu na jej powierzchnię. Hot Tub z włókna szklanego jest produktem trwałym, niewymagającym dodatkowych inwestycji ani wydatków. Wkład z włókna szklanego wykonany jest z jednego kawałka tkaniny z włókna szklanego z wygiętymi ławkami, co pozwala zaoszczędzić wodę i oczywiście przyspiesza nagrzewanie się wody w Balii. Powierzchnia linera z włókna szklanego jest gładka, miękka i przyjemna w dotyku. Będziesz mógł wybierać spośród czterech kolorów, które lubisz: szarego, kremowego i niebieskiego. Zaletą wanien z włókna szklanego jest niezwykle łatwa konserwacja.

Zaleca się przemyślenie i zakup ochrony komina. Do komina możesz wybrać drewniane lub metalowe ogrodzenie ochronne komina. Jest to ważne, aby chronić siebie i swoich gości i dzieci przed możliwością poparzeń i wypadków wokół wanny z wodą.

Sprzęt SPA w jacuzzi

Opcja. Nie wchodzi w skład zestawu standardowego.

System pęcherzyków powietrza
Jest to mała dmuchawa, która zrelaksuje i ukoi Twoje mięśnie, a także sprawi, że woda będzie wirować i poruszać się po całym ciele. Możesz także kontrolować przepływ powietrza, aby regulować intensywność balansowania. Ten system masażu montowany jest w ławkach, siedziskach Hot Tub.
System masażu powietrznego składa się z 12 dysz nadmuchowych; Pompa powietrza 700 W; przycisk sterowania; Podłączanie węży.

System hydromasażu
Hydromasaż (intensywny masaż wodny) polega na wypompowywaniu wody z wanny i wtłaczaniu jej pod wysokim ciśnieniem z powrotem do wanny przez dysze (może pompować do 1,5 m3 wody na minutę). Hydromasaż – 6 dysz w ścianach. Pompy wodne o mocy 1500 W rozprowadzane są w ścianach, a te strumienie wytwarzają potężny strumień poruszającej się wody, zapewniając głęboki masaż dla Twojego ciała. Nasze innowacyjne dysze są zaprojektowane z myślą o konkretnych grupach mięśniowych. Zwiększenie przyjemności na wyższy i wyższy poziom masażu.

System pęcherzyków powietrza i hydromasażu. 14 dysz: 6 dysz powietrznych i 8 dysz hydromasażu w ścianach.

OŚWIETLENIE LED
Świetnym sposobem na ustawienie nastroju i cieszenie się relaksującym tłem jest dodanie podwodnych świateł LED do wanny z hydromasażem! Użyj ich, aby pomóc swoim gościom pokierować ich drogą w wannie z hydromasażem lub po prostu jako kolorowy dodatek. Nasze lampy LED są specjalnie stworzone do naszych wanien z hydromasażem, aby umożliwić Ci uzyskanie maksymalnego efektu oświetlenia.

SPECYFIKACJA

Osoby 5-8 osób
Drewno Świerk / Thermowood / Modrzew
Okrągły kształt
Średnica 1800 mm
Wysokość ściany 1070 mm
Okładzina zewnętrzna 18 mm

ZESTAW STANDARDOWY

wanna z hydromasażem na ramie z włókna szklanego z drewnianym wykończeniem z zewnątrz;
Zintegrowany grzejnik ze stali nierdzewnej (304) z kominem;
Metalowe ogrodzenie ochronne do komina;
Ławki wewnętrzne z włókna szklanego;
Zawór wylotowy do wody;
Schody.

OPCJE DODATKOWE

DREWNO : świerk, modrzew, thermowood

SCHODY : „3 stopnie” ze świerku (standard) lub modrzewia (opcjonalnie); „2 stopnie” ze świerku lub modrzewia (opcjonalnie); Schody okrągłe, dwustopniowe z wnęką na filtr piaskowy z drewna świerkowego, modrzewiowego lub termodrewnianego (opcjonalnie); Schody okrągłe 3 stopnie z wnęką na filtr piaskowy z drewna świerkowego, modrzewiowego lub termodrewnianego (opcjonalnie).

ZESTAW OGRZEWACZA I KOMINA DO BALI Z WŁÓKNA SZKLANEGO Ø1,8 M

Zintegrowana grzałka ze stali nierdzewnej 304 (standard);
Zintegrowana grzałka ze stali nierdzewnej 316;
Bez grzejnika.
Co oznaczają różne rodzaje stali nierdzewnej w opcjach grzejnika?

Nasze standardowe grzałki są wykonane ze stali nierdzewnej 304.
Jeśli ma być używany chlor, brom, słona woda lub inne chemikalia, gatunek stali grzejnika musi zostać ulepszony do grzejnika ze stali nierdzewnej 316!

GRZEJNIK ELEKTRYCZNY I FILTR PIASKOWY

Nagrzewnica elektryczna Pahlen 3kW: przyłącze CEE16/230V + filtr piaskowy (opcja);
Nagrzewnica elektryczna Pahlen 6kW: przyłącze CEE16/400V + filtr piaskowy (opcja);
Filtr piaskowy 4 m3/h (bez grzałki) (opcja).
ZESTAW GRZEJNIKA ELEKTRYCZNEGO:

UWAGA! Zalecamy używanie grzałki elektrycznej tylko w celu utrzymania ciepłej wody przez dłuższy czas, aby uzyskać najlepszy efekt wybrać ogrzewanie razem z grzałką opalaną drewnem!

GRZEJNIK ELEKTRYCZNY wykonany z termoplastu wzmocnionego włóknem szklanym – Wytrzymały i odporny na korozję.

FILTR PIASKOWY Zbiornik SATURN (7 m3/h) wykonany jest z polietylenu. Prosta konstrukcja i doskonała technologia wykonania zapewniają pracę przez wiele lat. Zalecana wymiana piasku co 1-2 lata.

Ważny! Woda nie może być agresywna. Grzałki i filtra piaskowego nie wolno używać w słonej wodzie ani w basenach z elektrochloratorem.

ZINTEGROWANY SYSTEM LED

Oświetlenie LED: 3 diody LED z 6 różnymi kolorami RGB każda;
Świetnym sposobem na ustawienie nastroju i cieszenie się relaksującym tłem jest dodanie podwodnych świateł LED do wanny z hydromasażem! Użyj ich, aby pomóc swoim gościom pokierować ich drogą w wannie z hydromasażem lub po prostu jako kolorowy dodatek. Nasze światła LED są specjalnie wykonane dla naszych wanien z hydromasażem, aby umożliwić Ci uzyskanie maksymalnego efektu oświetlenia.

SYSTEM WODNEGO MASAŻU
Hydromasaż (intensywny masaż wodny) polega na wypompowywaniu wody z wanny i wtłaczaniu jej pod wysokim ciśnieniem z powrotem do wanny przez dysze (może pompować do 1,5 m3 wody na minutę). Hydromasaż – 6 dysz w ścianach.

SYSTEM BĄBELKÓW POWIETRZA
Jest to mała dmuchawa, która zrelaksuje i ukoi Twoje mięśnie, a także sprawi, że woda będzie wirować i poruszać się po całym ciele. Możesz także kontrolować przepływ powietrza, aby regulować intensywność balansowania. Ten system masażu montowany jest w ławkach, siedziskach Hot Tub.
System masażu powietrznego składa się z 12 dysz nadmuchowych; Pompa powietrza; przycisk sterowania; Podłączanie węży.

Mieszanka systemu Air bubble i Hydromassage składa się z 14 dysz: 6 dysz powietrznych i 8 dysz hydromasażu w ścianach.

FUNDAMENT

Aby ustawić na nim wannę z hydromasażem, potrzebna jest stabilna, równa i zrównoważona przestrzeń. Zaleca się żwir, luźne grysy, płytki kamionkowe (płyty kamienne). Grunt z hummusem lub kępami trawy nie jest odpowiedni. Drenaż może być korzystny w zależności od warunków lokalnych. Fundament betonowy nie jest konieczny. Ważne jest, aby powietrze mogło krążyć pod wanną z hydromasażem, aby wilgoć mogła odparować.

AUTOMATYCZNA TECHNOLOGIA NATRYSKU MASZYNOWEGO
Korzyści

Jedną z głównych i najbardziej oczywistych korzyści wynikających z używania maszyny do malowania jest szybkość i elastyczność, z jaką możemy zaproponować nasze usługi malowania dla wszystkich naszych produktów. Maszyna do malowania natryskowego może wykonać pracę szybciej i bardziej konsekwentnie niż malowanie ręczne. Chociaż maszyna działa szybciej, poprawia się również jakość – urządzenia natryskowe wytwarzają równą warstwę farby, pozostawiając wysokiej jakości wykończenie.
Dzięki naszej usłudze malowania od teraz możemy zasugerować naszemu klientowi maksymalną elastyczność! Niezmontowane produkty, takie jak domki grillowe, pawilony, namioty kempingowe i inne produkty o dowolnym rozmiarze, które możesz zamówić również pomalowane!

PROFESJONALNY SPRAY

Wysokiej jakości wykończenie konserwujące jest profesjonalnie nakładane natryskowo w fabryce na jedną stronę drewna. Produkt wykończony w wybranym przez Ciebie kolorze. Możesz wybrać dwa kolory dla jednego produktu: jeden dla prawie wszystkich detali produktu, a drugi dla detali wykończeniowych.

FARBA
Jaki rodzaj malowania powinienem użyć?

Właściwe malowanie i impregnacja to jedna z najważniejszych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, zastanawiając się, jak przedłużyć żywotność produktu.
Farba i wykończenie naturalnego drewna błyskawicznie podnoszą estetykę Twojego produktu.
Decyzją, którą musisz podjąć, jest to, czy chcesz użyć bejcy lub farby na bazie wody. Oba zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV. Bejce do drewna pozwolą uzyskać teksturę
prześwituje drewno, a wiele jest teraz dostępnych w szerokiej gamie kolorów, jednak farby nadadzą intensywny kolor, ale pokryją słoje i fakturę drewna.