HOT-TUBE POLYPROPYLENE Ø 1,5m, 1,9m, 2,2m

OPIS PRODUKTU

Wanny z hydromasażem cieszą się coraz większą popularnością, ponieważ połączenie gorącej wody i świeżego powietrza zapewnia rozkoszne doznania. To idealne miejsce na relaks i zabawę w gronie rodziny i przyjaciół. Dlatego oferujemy szeroką gamę wanien z hydromasażem: wykonanych wyłącznie z drewna, z ramą z tworzywa sztucznego lub z wnętrzem z włókna szklanego.

Wanny z hydromasażem wykonane z arkuszy polipropylenowych są łatwe w pielęgnacji i odporne na zmiany temperatury oraz bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Zewnętrzna część tych wanien z hydromasażem jest wykonana z drewna świerkowego, które jest bardziej przyjazne dla środowiska, a rama z polipropylenu wewnątrz sprawia, że ​​wanna z hydromasażem jest bardziej higieniczna. Możesz wybrać kolor ramy od klasycznego niebieskiego, szarego lub nowoczesnej czerni. Wszystkie śruby użyte do Hot Tub są wykonane ze stali nierdzewnej. Dostępne są wanny z hydromasażem z grzałkami wewnętrznymi lub zewnętrznymi. Wanna z hydromasażem z grzałką zewnętrzną może pomieścić więcej osób. Co więcej, wanna z hydromasażem posiada zawór spustowy wody, jest gotowa do podłączenia węża, dzięki czemu wodę można spuszczać w dowolnym momencie.

Wanna z hydromasażem 1,5 m – dla 4 osób lub dla 6 osób, jeśli wanna z hydromasażem posiada grzałkę zewnętrzną.

SPECYFIKACJA

HOT-TUBE POLYPROPYLENE Ø 1,5m

Osoby 4-6 osób
Drewno Świerk
Okrągły kształt
Średnica 1500mm
Całkowita wysokość 1045mm

HOT-TUBE POLYPROPYLENE Ø 1,9m

Osoby 6-8 osób
Drewno Świerk
Okrągły kształt
Średnica 1900mm
Całkowita wysokość 1045mm

HOT-TUBE POLYPROPYLENE Ø 2,2m

Osoby 8-10 osób
Drewno Świerk
Okrągły kształt
Średnica 2200mm
Całkowita wysokość 1045mm

ZESTAW STANDARDOWY

Drewniana wanna z hydromasażem z wewnętrzną ramą z polipropylenu;
Opaski zaciskowe ze stali nierdzewnej;
Grzejnik ze stali nierdzewnej z kominem (wewnątrz lub na zewnątrz balii);
Drewniane ławki wewnętrzne;
Ogrodzenie zabezpieczające balie z grzałkami wewnątrz;
Zawór wylotowy;
Schody.

OPCJE DODATKOWE

DREWNO : świerk, modrzew, thermowood

KOLOR WKŁADU : Czysta biel , Szary, Żelaznoszary, Jasnoniebieski, Czarny

ŁAWKI : Ławki drewniane; Ławki z polipropylenu.

SCHODY : „3 stopnie” ze świerku (standard) lub modrzewia (opcjonalnie); „2 stopnie” ze świerku lub modrzewia (opcjonalnie); Schody okrągłe, dwustopniowe z wnęką na filtr piaskowy z drewna świerkowego, modrzewiowego lub termodrewnianego (opcjonalnie); Schody okrągłe 3 stopnie z wnęką na filtr piaskowy z drewna świerkowego, modrzewiowego lub termodrewnianego (opcjonalnie).

GRZEJNIK ZEWNĘTRZNY

Grzałka zewnętrzna okrągła, stal nierdzewna 304 (standard);
Grzejnik zewnętrzny okrągły, stal nierdzewna 316 (opcja);
Grzejnik zewnętrzny 8 – narożny, stal nierdzewna 304 (opcja);
Grzejnik zewnętrzny 8 – narożny, stal nierdzewna 316 (opcja);
Bez grzałki (opcja).
Co oznaczają różne rodzaje stali nierdzewnej w opcjach grzejnika?

Nasze standardowe grzałki są wykonane ze stali nierdzewnej 304.
Jeśli ma być używany chlor, brom, słona woda lub inne chemikalia, gatunek stali grzejnika musi zostać ulepszony do grzejnika ze stali nierdzewnej 316!

GRZEJNIK ELEKTRYCZNY I FILTR PIASKOWY

Nagrzewnica elektryczna Pahlen 3kW: przyłącze CEE16/230V + filtr piaskowy (opcja);
Nagrzewnica elektryczna Pahlen 6kW: przyłącze CEE16/400V + filtr piaskowy (opcja);
Filtr piaskowy 4 m3/h (bez grzałki) (opcja).
ZESTAW GRZEJNIKA ELEKTRYCZNEGO:

UWAGA! Zalecamy używanie grzałki elektrycznej tylko w celu utrzymania ciepłej wody przez dłuższy czas, aby uzyskać najlepszy efekt wybrać ogrzewanie razem z grzałką opalaną drewnem!

GRZEJNIK ELEKTRYCZNY wykonany z termoplastu wzmocnionego włóknem szklanym – Wytrzymały i odporny na korozję.

FILTR PIASKOWY Zbiornik SATURN (7 m3/h) wykonany jest z polietylenu. Prosta konstrukcja i doskonała technologia wykonania zapewniają pracę przez wiele lat. Zalecana wymiana piasku co 1-2 lata.

Ważny! Woda nie może być agresywna. Grzałki i filtra piaskowego nie wolno używać w słonej wodzie ani w basenach z elektrochloratorem.

FUNDAMENT

Aby ustawić na nim wannę z hydromasażem, potrzebna jest stabilna, równa i zrównoważona przestrzeń. Zaleca się żwir, luźne grysy, płytki kamionkowe (płyty kamienne). Grunt z hummusem lub kępami trawy nie jest odpowiedni. Drenaż może być korzystny w zależności od warunków lokalnych. Fundament betonowy nie jest konieczny. Ważne jest, aby powietrze mogło krążyć pod wanną z hydromasażem, aby wilgoć mogła odparować.

AUTOMATYCZNA TECHNOLOGIA NATRYSKU MASZYNOWEGO
Korzyści

Jedną z głównych i najbardziej oczywistych korzyści wynikających z używania maszyny do malowania jest szybkość i elastyczność, z jaką możemy zaproponować nasze usługi malowania dla wszystkich naszych produktów. Maszyna do malowania natryskowego może wykonać pracę szybciej i bardziej konsekwentnie niż malowanie ręczne. Chociaż maszyna działa szybciej, poprawia się również jakość – urządzenia natryskowe wytwarzają równą warstwę farby, pozostawiając wysokiej jakości wykończenie.
Dzięki naszej usłudze malowania od teraz możemy zasugerować naszemu klientowi maksymalną elastyczność! Niezmontowane produkty, takie jak domki grillowe, pawilony, namioty kempingowe i inne produkty o dowolnym rozmiarze, które możesz zamówić również pomalowane!

PROFESJONALNY SPRAY

Wysokiej jakości wykończenie konserwujące jest profesjonalnie nakładane natryskowo w fabryce na jedną stronę drewna. Produkt wykończony w wybranym przez Ciebie kolorze. Możesz wybrać dwa kolory dla jednego produktu: jeden dla prawie wszystkich detali produktu, a drugi dla detali wykończeniowych.

FARBA
Jaki rodzaj malowania powinienem użyć?

Właściwe malowanie i impregnacja to jedna z najważniejszych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, zastanawiając się, jak przedłużyć żywotność produktu.
Farba i wykończenie naturalnego drewna błyskawicznie podnoszą estetykę Twojego produktu.
Decyzją, którą musisz podjąć, jest to, czy chcesz użyć bejcy lub farby na bazie wody. Oba zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV. Bejce do drewna pozwolą uzyskać teksturę
prześwituje drewno, a wiele jest teraz dostępnych w szerokiej gamie kolorów, jednak farby nadadzą intensywny kolor, ale pokryją słoje i fakturę drewna.