KALFASUN LOW PRESSURE UV

KALFASUN NISKOCIŚNIENIOWE UV

Szeroka gama niskoprężnych świetlówek fluorescencyjnych o różnych mocach i długościach, wyróżniających się jakością, jaką Sportarredo umieszcza we wszystkich swoich produktach. Wysokowydajny ekran odblaskowy, który wyróżnia lampy Kalfasun, pozwala zoptymalizować rozkład promieni w kierunku ciała i zaoszczędzić część zużywanej energii: naszym celem jest utrzymanie niskiego zużycia energii przy jednoczesnym zapewnieniu doskonałej mocy promieniowania.

UV3

Oparta na emisji możliwie „słodkich” promieni i dobrana do długich i relaksujących ekspozycji. Charakteryzuje się skutecznością przy redukcji do minimum dokuczliwego zaczerwienienia skóry.

Zwykle stosowany w solariach w bardziej krytycznych miejscach blisko ciała, polecany do delikatnej i jasnej skóry.

XL EU03

Wyjątkowo długi model 190 cm o mocy 180 W przeznaczony do wszystkich modeli solariów zgodnych z europejskimi przepisami UE 03 dotyczącymi delikatnego opalania. Wysoka wydajność w połączeniu ze zrównoważonym promieniowaniem między UVB i UVA, z przewagą tego drugiego, sprawia, że ​​jest to idealna lampa dla średniej/jasnej skóry i bezkompromisowej złotej opalenizny.

CL3

Model lampy o delikatnym działaniu na skórę, do opalania z bardzo widocznymi efektami, w miarę możliwości unikając czynnika rumieniowego. Niezbędny dla jasnej karnacji i uzyskania opalenizny bez irytującego zaczerwienienia typowego dla najdelikatniejszej skóry.

B14

Lampa, która wyraża cały swój charakter w słabszych mocach, od 80W do 140W, przeznaczona głównie do określonych długości, stosowana zarówno w podstawie, jak i na szczycie średnich łóżek opalających z wynikami porównywalnymi z lampami o większej mocy.

B17

Jest to najbardziej znana i najbardziej znana lampa Kalfasun , wyważona i ponadczasowa, nastawiona na opalanie skóry mocną, ale delikatną kombinacją luminoforów. Doskonała równowaga między wydajnością a wszechstronnością.

B23

Lampa o zwiększonej wydajności w zakresie promieniowania UVB, zaprojektowana z myślą o rezultatach powyżej oczekiwań, z bardziej agresywną opalenizną przeznaczoną dla wszystkich rodzajów ciemniejszej skóry i już przyzwyczajonych do opalania w pomieszczeniach. Standard Sportarredo w amerykańskim sprzęcie i idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy oczekują natychmiastowego efektu zbliżonego do dnia spędzonego na plaży pod słońcem.

B25

W porównaniu do serii B23 można go uznać za udoskonaloną wersję dla uzyskania jeszcze bardziej agresywnej i dzikiej opalenizny. Zrównoważenie luminoforów w zakresie UVA i UVB, z przewagą tego drugiego, podnosi jego moc opalania na najwyższy poziom i sprawia, że ​​jest to obowiązkowy wybór dla tych, którzy pragną ekstremalnej opalenizny bez kompromisów.

XL

Przeznaczony do modeli solariów wyposażonych w wyjątkowo długie lampy 190 cm. Podwyższona moc do 180W daje doskonałe parametry użytkowe. Ekstremalna równowaga luminoforów zawartych w tej lampie umożliwia zrównoważone napromieniowanie zarówno w widmie UVA, jak i UVB.

Lampa skierowana do wszystkich, którzy poszukują niezrównanej, złotej opalenizny, dbając o skórę nie rezygnując z doskonałej wydajności.

B27

Wyprodukowany przy użyciu specjalnej mieszanki luminoforów, która stymuluje natychmiastową pigmentację oraz głębszą i trwalszą złotą opaleniznę. Ta gama lamp ma szczególnie stabilną i długą żywotność i jest jedną z najlepszych na rynku, zapewniając wyjątkowe efekty opalania. Ponadto krótka konstrukcja elektrody pozwala na uzyskanie całkowitej powierzchni napromieniowania.

Idealne ulepszenie każdego niskociśnieniowego łóżka lub prysznica, z najwyższą jakością i PLUS o co najmniej 10% silniejszy efekt opalania niż jakakolwiek konkurencyjna lampa premium.

UV3

MOC80W/100W/160W
DŁUGOŚĆ1500mm/1760mm
KLASYFIKACJA MOCY OPALANIANISKA MOC
WARTOŚĆ WYNIKÓW OPALENIA (od min 1 do max 10)3

XL EU03

MOC180 W
DŁUGOŚĆ1900 mm
KLASYFIKACJA MOCY OPALANIANISKA MOC
WARTOŚĆ WYNIKÓW OPALENIA (od min 1 do max 10)4

CL3

MOC100W/160W
DŁUGOŚĆ1800 mm
KLASYFIKACJA MOCY OPALANIANISKA/ŚREDNIA MOC
WARTOŚĆ WYNIKÓW OPALENIA (od min 1 do max 10)5

B14

MOC80W/100W/140W
DŁUGOŚĆ1500mm/1760mm/1800mm
KLASYFIKACJA MOCY OPALANIAŚREDNIA MOC
WARTOŚĆ WYNIKÓW OPALENIA (od min 1 do max 10)6

B17

MOC160 W
DŁUGOŚĆ1760 mm
KLASYFIKACJA MOCY OPALANIAWYSOKA MOC
WARTOŚĆ WYNIKÓW OPALENIA (od min 1 do max 10)8

B23

MOC80W/100W/140W/160W
DŁUGOŚĆ1500mm/1760mm
KLASYFIKACJA MOCY OPALANIAWYSOKA MOC (USA)
WARTOŚĆ WYNIKÓW OPALENIA (od min 1 do max 10)8

B25

MOC160 W
DŁUGOŚĆ1760 mm
KLASYFIKACJA MOCY OPALANIAWYSOKA MOC (USA)
WARTOŚĆ WYNIKÓW OPALENIA (od min 1 do max 10)9

XL

MOC180 W
DŁUGOŚĆ1900 mm
KLASYFIKACJA MOCY OPALANIAWYSOKA MOC
WARTOŚĆ WYNIKÓW OPALENIA (od min 1 do max 10)9

B27

MOC160 W
DŁUGOŚĆ1760mm/1800mm
KLASYFIKACJA MOCY OPALANIAWYSOKA MOC
WARTOŚĆ WYNIKÓW OPALENIA (od min 1 do max 10)10