OTWARTA KABINA STOJĄCA SMART SOLARIUM

 INDJO

#Open your Mind to #Indjo #smartsolarium

Innowacyjny design i spektakularne efekty świetlne sprawiają, że INDJO jest cennym obiektem o imponującej mocy UV i komforcie, które wyznaczają nowe standardy w branży solaryjnej.

Wyjdź poza horyzont klasycznego opalania, to nowy sposób myślenia o solarium, to inna wizja urządzenia opalającego prosta i bogata w funkcje.

Solarium, o którym zawsze marzyłeś, idealne rozwiązanie, aby nadać Twojej firmie dodatkową nutę designu, technologii i bezpieczeństwa, w którym innowacyjna forma lamp i czystość linii łączą się w magicznej syntezie.

INDJO to nowy świat opalania i relaksu, pozwól przeżyć doświadczenie o bardziej pozytywnym wpływie na ciało i umysł.

Łatwe zarządzanie za pomocą panelu dotykowego, otwarta konstrukcja urządzenia – antypanic, wydajna wentylacja, lampy opalające o wysokim promieniowaniu UV.

Mały klejnot doskonałości, w którym zaawansowana technologia zapewnia komfort, funkcjonalność i bezpieczeństwo, gwarantuje profesjonalizm z każdym typem użytkownika.

Otwarta konstrukcja kolumnowa kabiny – ANTIPANIC pozwala na użytkowanie nawet najbardziej wymagającego użytkownika, ułatwia wchodzenie i wychodzenie z maksymalną swobodą ruchów, a zarządzanie sesją gwarantuje pełne poczucie przestrzeni.

Kolumny emitujące promienie UV otwierają i intensywnie przepływają przez system
wentylatorów, aby uniknąć klaustrofobii, stagnacji zapachów i procesu nagrzewania.