SAUNA POD 2,4 x 2,3 m

OPIS PRODUKTU

Sauna POD 2,4 x 2,3 m to piękne rozwiązanie do ogrodów z „miękkimi krawędziami”. Ładnie wygląda i różni się od popularnych kabin saunowych czy beczek do sauny. Można go również zbudować obok kapsuły kempingowej i sprawić, że Twoje miejsce biwakowe będzie wyglądało gładko i przytulnie.

Pod sauna 2,4 x 2,3 m wykonana jest ze świerku. Używamy głównie świerka skandynawskiego, który pochodzi ze Skandynawii. Jasne, złotobiałe drewno iglaste emanuje przyjaznym ciepłem. Każda deska użyta w naszej kapsułach saunowych ma swój indywidualny charakter i historię, co sprawia, że ​​nasza kapsuła saunowa jest prawdziwie naturalnym i niepowtarzalnym produktem. Ale ławki w saunie wykonane są z drewna liściastego: olchy czarnej lub osiki. Zastosowano drewno liściaste, ponieważ nie ma w nim zagłębień żywicy, które mogą plamić z powodu wysokiej temperatury panującej w saunie.

Wymiary siedzącej ławki do sauny to – 595 x 2024 mm, a szerokość niskiej ławki do sauny to 275 mm. Wysokość ławki wynosi 250 mm, a długość ławki można zamówić według własnych potrzeb.

W saunie na tylnej ścianie znajdują się dwa pionowe okna. Rozmiar okna to 209 x 654 mm. Grubość ścianek kabiny sauny wynosi 38 mm. Grubość podłogi z litego drewna wynosi 28 mm. Dach pokryty jest gontem bitumicznym w wybranym kolorze: czarnym, czerwonym lub zielonym. Sauna Pod ma 2,3 m długości i 2,4 m szerokości. Wysokość całkowita wraz z dachem wynosi 2,6 m. Na życzenie klienta w saunie możemy zamontować piec opalany drewnem lub piec elektryczny.

Kubatura sauny to 11 m3.

SPECYFIKACJA

Osoby 2-3 osoby
Drewno Świerk / Thermowood
Kształt Pod
Pokój 1
Powierzchnia wewnętrzna 4,7 m2
Powierzchnia saun 4,7 m2
Całkowita wysokość 2585 mm
Grubość podłogi 28 mm
Grubość dachu 38 mm
Grubość ścianki 38 mm
Wymiar zewnętrzny 2454 x 2390 mm
Rozmiar okna 209 x 654 mm

ZESTAW STANDARDOWY

Pod sauna wykonana ze świerku;
Dach pokryty gontem bitumicznym w wybranym przez Państwa kolorze;
Wewnątrz jedno pomieszczenie: sauna;
2 okna ze szkła hartowanego w tylnej ścianie;
Drzwi ze szkła hartowanego z drewnianą klamką;
2 ławki do sauny z drewna liściastego;
2 niskie ławki do sauny na nogi z drewna liściastego;
Płyta żaroodporna na grzałkę/piec.

FUNDAMENT

Bardzo ważne jest posiadanie odpowiedniej bazy do sauny. Dlatego zalecamy śledzenie naszych szkiców i skonsultowanie się z wykwalifikowanym lokalnym konstruktorem lub inżynierem. Upewnienie się, że podstawa Twojej sauny pasuje do lokalizacji, ma ogromne znaczenie.
Ze względu na niewłaściwą podstawę struktura może pękać. Jeśli produkt zostanie nierówno osadzony, geometryczny kształt budynku może ulec zmianie, co może skutkować powstaniem drzwi/okien
skręcenie i/lub przerwy. W najgorszym przypadku produkt może się nawet zawalić.

Przed zbudowaniem bazy upewnij się, że bierzesz pod uwagę krajobraz i warunki gruntowe, na których będzie stać Sauna.
Baza pod produkt musi być przygotowana specjalnie do sauny.
Podłoże musi być jednorodne, szczelne i równe.
Upewnij się, że właściwości podłoża nie zmieniają się w czasie. Zalecamy wykonanie podstawy z betonu i uszczelnienie przed montażem.
Jeśli nie zastosujesz się do zaleceń dotyczących budowy bazy, produkt straci gwarancję!

AUTOMATYCZNA TECHNOLOGIA NATRYSKU MASZYNOWEGO
Korzyści

Jedną z głównych i najbardziej oczywistych korzyści wynikających z używania maszyny do malowania jest szybkość i elastyczność, z jaką możemy zaproponować nasze usługi malowania dla wszystkich naszych produktów. Maszyna do malowania natryskowego może wykonać pracę szybciej i bardziej konsekwentnie niż malowanie ręczne. Chociaż maszyna działa szybciej, poprawia się również jakość – urządzenia natryskowe wytwarzają równą warstwę farby, pozostawiając wysokiej jakości wykończenie.
Dzięki naszej usłudze malowania od teraz możemy zasugerować naszemu klientowi maksymalną elastyczność! Niezmontowane produkty, takie jak domki grillowe, pawilony, namioty kempingowe i inne produkty o dowolnym rozmiarze, które możesz zamówić również pomalowane!

PROFESJONALNY SPRAY

Wysokiej jakości wykończenie konserwujące jest profesjonalnie nakładane natryskowo w fabryce na jedną stronę drewna. Produkt wykończony w wybranym przez Ciebie kolorze. Możesz wybrać dwa kolory dla jednego produktu: jeden dla prawie wszystkich detali produktu, a drugi dla detali wykończeniowych.

FARBA
Jaki rodzaj malowania powinienem użyć?

Właściwe malowanie i impregnacja to jedna z najważniejszych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, zastanawiając się, jak przedłużyć żywotność produktu.
Farba i wykończenie naturalnego drewna błyskawicznie podnoszą estetykę Twojego produktu.
Decyzją, którą musisz podjąć, jest to, czy chcesz użyć bejcy lub farby na bazie wody. Oba zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV. Bejce do drewna pozwolą uzyskać teksturę
prześwituje drewno, a wiele jest teraz dostępnych w szerokiej gamie kolorów, jednak farby nadadzą intensywny kolor, ale pokryją słoje i fakturę drewna.

AKCESORIA