SMART Solarium TRON

SOLARIUM LEŻĄCE SMART TRON

Tron jest unikalnym urządzeniem stworzonym z myślą aby dodać do twojego salonu łóżko o wspaniałych osiągach i technologią która podwyższy twój profesjonalizm.

Łóżko opalające z 45 lampami niskociśnieniowymi i intensywną strefą opalania twarzy z 4 lampami wysokociśnieniowymi 650 W, to unikalne i innowacyjne rozwiązanie, które pozwola na opalanie twarzy, a także opalanie twarzy, z relaksującym opalaniem ciała.

TRON to sposób, w jaki inżynierowie Smart Solarium znaleźli w Twoim salonie łóżko opalające o doskonałej wydajności, z technologiami, które podniosą Twoją profesjonalność.

Dzięki rozmiarowi zaledwie 228x135x179 cm, solarium TRON będzie łatwiejsze w użyciu i kompaktowe, aby pasowało. w każdym salonie.

Co najlepsze, LightRoom dostosuje Twoje łóżko opalające do dowolnego koloru. Zaawansowany system LED oświetli urządzenie Twoim kolorem.

Breezer, to nasza najnowsza technologia odświeżania wody w solarium. Jego zaawansowany waporyzator rozpyla mikrokropelkę wody, która wyparowuje w kontakcie ze skórą. Pozwoli Ci to na naprawdę świeżą, ale nie mokrą sesję.

Łóżko opalające TRON to urządzenie do opalania nowej generacji.

DANE TECHNICZNE:

liczba lamp : 45
4 lampy wysokociśnieniowe 650 W
pokrywa górna 24 lampy 160 W
pokrywa dolna 21 lamp 160 W
całkowita moc 12 000 W
napięcie elektryczne : trzy fazowe , 380 V
wysokość : 1,69 m
szerokość : 2,28 m
głębokość : 1,35 m