Tecnosole Collagen

Stosowanie efektów świetlnych na tkankę skóry ludzkiej i roślin były od dawna badane przez naukowców z NASA w latach 90-tych. Po ustaleniu, że naświetlanie czerwonym światłem zdołało wyhodować rośliny podczas lotów kosmicznych, przeprowadzono także eksperymenty w dziedzinie medycyny, z dobrymi wynikami, dzięki badaniom Ronalda W. Ignazio i dr Harry’ego T. Whelana.

Około jednej czwartej wszystkich białek w naszym organizmie to kolagen. To kolagen nadaje strukturę naszemu organizmowi, chroniąc go i wspomagając bardziej miękkie tkanki oraz łącząc je ze szkieletem. Twarz, szyja i dekolt to te części naszego ciała, w których oznaki upływającego czasu są najbardziej widoczne. Zmniejszona produkcja kolagenu i odwodnienie to główne przyczyny pojawiania się zmarszczek i bruzd.

Światło o długości 633 nm Beauty Collagen stymuluje produkcję kolagenu, jest ono absorbowane przez naszą skórę, pomagając przywrócić jej elastyczność i nawilżenie.

Zabieg wspomagany jest preparatem Beauty Gel do stosowania podczas sesji odmładzającej oraz w domu. W zależności od rodzaju skóry zalecane jest od 12 do 20 zabiegów, w odstępach od 15 do 20 minut na sesję. W pierwszych 3 tygodniach zalecamy 2-3 tygodniowe aplikacje. Terapia podtrzymująca efekt składa się z jednej sesji w tygodniu.

Beauty Gel to profesjonalny produkt do nakładania na obszar poddawany zabiegowi przed i po zastosowaniu urządzenia Beauty Collagen, dla którego ten żel został specjalnie stworzony.

Beauty Gel swoje działanie powierza mieszance składników aktywnych z kwasem hialuronowym na czele, uzyskaną dzięki biotechnologii o wysokiej penetracji i ekspansji oraz kompleksowi Peptydów ostatniej generacji.

Produkt polecany jest również do stosowania w domu, nakładając go na leczone miejsca rano i wieczorem, a także

w razie potrzeby przed kremem lub makijażem. Nakładaj delikatnie wcierając opuszkami palców. Produkt nie zawiera PABA i powierza system konserwujący zawsze nowym substancjom naturalnym.

Ostrzeżenie:

Żel kolagenowy przeznaczony jest do użytku zewnętrznego. Nie należy stosować produktu w przypadku wykrycia nietolerancji jednego lub więcej składników zgłoszonych w składzie. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Trzymaj z dala od dzieci.