Tecnosole STYLE

STYLE – dostępny jest w trzech wersjach wyposażenia : Beauty, Diamond i Exclusive, wszystkie oferują te same doskonałe osiągnięcia, co jest wynikiem idealnego połączenia technologii i designu Made in Italy.

Wszystkie wersje zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić najlepsze efekty opalania i relaksu podczas sesji. Wszystkie wersje wyposażone są w 2-metrowe lampy (aby opalić nawet najwyższe osoby), mocną wentylację ciała oddzieloną od wentylacji lamp, brak zacienionych obszarów wewnątrz urządzxenia oraz system dźwiękowy z radiem i Bluetooth. Modele Diamond i Exclusive mają elektroniczny panel sterowania do włączania lamp i wielokolorowe oświetlenie LED na drzwiach, podczas gdy model Exclusive ma w standardzie panel Sensitive Touch z programem Top Sound Program i kolagenowym systemem hybrydowym LED Hybrid Program. Program hybrydowy łączy lampy UV i lampy kolagenowe + lampy UV z czerwonym światłem Collagen LED. Ta kombinacja zapewnia doskonałe rezultaty, ponieważ opalenizna wygląda intensywnie i naturalnie, a skóra jest bardziej miękka i bardziej nawilżona; zmniejsza również zapach melaniny, który powstaje podczas sesji opalania.

System Water Fresh Program odświeża i nawilża skórę

Platforma wibrująca Vibro Program przyspiesza metabolizm i krążenie krwi, wspomagając proces opalania. Program Vibro tonuje nogi i pośladki; 5 programów – od miękkiego do mocnego – pozwala wybrać poziom fizyczny

drgań ciała.  System IP inteligentnego programu, dzięki regulowanej mocy, zapewnia dłuższą żywotność lamp i gwarantuje oszczędność energii. Dzięki osobistemu programowi opalania, zawsze połączonemu z programem inteligentnym, klient może wybierać pomiędzy trzema poziomami opalania, od miękkiego do wysokiego.

„Zero Cienia”- NO SHADOW ZONE

Program ten został specjalnie opracowany przez inżynierów Tecnosole . Wewnętrzny system konstrukcji oraz zakrzywiony „Plexiglas” eliminują wszelkie rodzaje cieni , co powoduje , że ciało wygląda doskonale nawet po długim opalaniu.

Elementy wykorzystane do budowy konstrukcji solarium , to najlepsze gatunki aluminium i stali , które są tak połączone oraz dopasowane , aby była ona mocna i trwała , a podświetlane drzwi dostępne są w trzech kolorach , co uatrakcyjnia ekspozycję oraz tworzy właściwą atmosferę w nawet najbardziej wyszukanym otoczeniu.

Wszystkie składowe produktu sprawiają, że nabywca ma wiele możliwości dopasowania konkretnego modelu do wymogów jakie stawiają przed nim jego klienci. Z łatwością znajdziemy w firmie Tecnosole sprzęt, który znajdzie odbiorcę zarówno w salonie piękności jak też w fitness – clubie czy w profesjonalnym salonie opalania.