TINDARI TANNING ACTIVATOR

AKTYWATORY OPALANIA

Piękno opalania, które kocha skórę. Zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało do opalania mające na celu przygotowanie skóry oraz sprzyjające intensyfikacji, ujednoliceniu i pięknu opalenizny, łączą w sobie niezbędne dla skóry substancje przeciwdziałające starzeniu się skóry, suchości wynikającej z ekspozycji na promienie UV oraz dla dobrego samopoczucia i urody skóry. 

 Nie zawierają filtrów przeciwsłonecznych, są więc mogą być łączone z filtrami przeciwsłonecznymi odpowiednimi dla Twojego fototypu. Zabiegi Tanning Activators doskonale sprawdzają się w połączeniu z kosmetykami z filtrem ultra  MySun. 

IDEALNE DLA

skóry suchej i bardzo suchej, która również wymaga elastyczności, napięcia i jędrności.

NOWY AKTYWATOR DO OPALANIA

Lato, niezwykłe doznanie kolorów, które wyzwalają radość i szczęście, jak nasz aktywator Tindari, z jego pomarańczową konsystencją, która wyraża entuzjazm i energię, a ze złocistym kolorem, jaki nadaje skórze, jeszcze bardziej intensywnym z nowym aktywatorem opalenizny.

To aminokwas pochodzenia naturalnego, który działa przyspieszająco na opalanie, wzmocniony działaniem tyrozyn.

Efekt opalenizny jest jeszcze bardziej naturalny i świetlisty dzięki wsparciu kwasu hialuronowego i kolagenu, które wspomagają nawilżenie i tonizację, wraz z działaniem ekstraktu z opuncji, rośliny lepiej znanej jako figa kaktusowa lub figa indyjska i owocowego symbolu naszych śródziemnomorskich wybrzeży, jej aktywny składnik, który wraz z witaminą E przyczynia się do przeciwdziałania starzeniu się skóry. Jego cytrusowy zapach przenosi całe ciepło Morza Śródziemnego.

Ekologiczna ewolucja MySun jest kontynuowana w przypadku Tindari, z nową bio tubką z certyfikowanej trzciny cukrowej.

KIEDY STOSOWAĆ AKTYWATOR OPALENIZNY?

Codziennie : aby skóra była bardziej chłonna. Miękka i nawilżona skóra lepiej reaguje na ekspozycję na słońce, a opalenizna jest bardziej jednolita i trwała.

Przed opalaniem : aby zachować miękkość i jędrność skóry, przeciwdziałać starzeniu się skóry i promować bardziej intensywną opaleniznę.

Po opalaniu : niweluje nieestetyczne skutki odwodnienia skóry.

Ponadto : nadaje się do każdego rodzaju skóry i pozostawia ciało niezwykle miękkie i nawilżone. Ważne jest, aby podczas ekspozycji zawsze łączyć ją z filtrem przeciwsłonecznym najbardziej odpowiednim dla Twojego fototypu.

Aktywatory nie zawierają filtrów przeciwsłonecznych, dlatego ważne jest, aby kojarzyć je z filtrem przeciwsłonecznym, który najlepiej pasuje do Twojego fototypu.