AFRICA LEGS

AKTYWATORY OPALANIA

Piękno opalania, które kocha skórę. Zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało do opalania mające na celu przygotowanie skóry oraz sprzyjające intensyfikacji, ujednoliceniu i pięknu opalenizny, łączą w sobie niezbędne dla skóry substancje przeciwdziałające starzeniu się skóry, suchości wynikającej z ekspozycji na promienie UV oraz dla dobrego samopoczucia i urody skóry. Nie zawierają filtrów przeciwsłonecznych, są więc mogą być łączone z filtrami przeciwsłonecznymi odpowiednimi dla Twojego fototypu. Zabiegi Tanning Activators doskonale sprawdzają się w połączeniu z kosmetykami z filtrem ultra MySun.

AKTYWATOR I BRONZER

Naprawdę intensywne opalanie nóg, dzięki synergii aktywatorów i bronzera. Nie zawiera filtrów.

JEDWABISTA I MIĘKKA SKÓRA : Olejek migdałowy sprawia, że skóra jest jedwabista i miękka.

FORMUŁA : Na bazie: olejku makadamia, olejku ze słodkich migdałów, ekstraktu z jeżówki wąskolistnej.

KIEDY STOSOWAĆ AKTYWATOR OPALENIZNY?

Codziennie aby skóra była bardziej chłonna. Miękka i nawilżona skóra lepiej reaguje na ekspozycję na słońce, a opalenizna jest bardziej jednolita i trwała.

Przed opalaniem aby zachować miękkość i jędrność skóry, przeciwdziałać starzeniu się skóry i promować bardziej intensywną opaleniznę. Po opalaniu niwelować nieestetyczne skutki odwodnienia skóry.

PONADTO nadaje się do każdego rodzaju skóry i pozostawia ciało niezwykle miękkie i nawilżone.

Ważne jest, aby podczas ekspozycji zawsze łączyć ją z filtrem przeciwsłonecznym najbardziej odpowiednim dla Twojego fototypu.