Kosmetyki do opalania w solarium

Sprzedaż kosmetyków do opalania może generować nawet ⅓ dodatkowych przychodów solarium, i więcej. Profesjonalny salon solaryjny powinien posiadać pełną gamę kosmetyków do opalania: bronzery, przyspieszacze, tingle i inne.

Kosmetyki do opalania w solarium zostały zaprojektowane specjalnie na potrzeby warunków panujących w solarium. Bez względu na to, czy w salonie są najnowsze urządzenia do opalania, kosmetyki sprawią, że efekty opalania zostaną podkręcone, a klienci będą zachwyceni. Podstawą prawie każdego, nowoczesnego profesjonalnego kosmetyku solaryjnego jest silna baza nawilżająca, która ułatwia promieniom UV dotarcie do głębszych warstw naskórka, co oznacza – szybsze efekty opalania, która pozostaną na dłużej. Dodatkowo produkty wchłaniają się błyskawicznie, dzięki czemu unika się nieprzyjemnego efektu “klejenia” oraz towarzyszą kosmetykom przyjemne zapachy, które maskują nieprzyjemną woń posolaryjną. 

PRZYSPIESZACZ CZY BRONZER?

Wśród kosmetyków do opalania w solarium wyróżnia się przyspieszacze, dzięki którym opalenizna pojawi się szybciej, nadając skórze pożądany kolor opalenizny oraz bronzery, które stopniowo i równomiernie przyciemniają kolor skóry.

KOSMETYKI PIELĘGNACYJNE

Skóra potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji przed i po opalaniu, zarówno w warunkach naturalnych jak i sztucznych.

W naszej ofercie znalazły się starannie wyselekcjonowane kosmetyki do opalania na słońcu i w solarium, których niezawodność i najwyższa jakość zostały potwierdzone przez tysiące zadowolonych klientów. 

JEŻELI INTERESUJE CIĘ OFERTA KOSMETYKÓW DO SOLARIUM

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ

ABSOLUTE TAN
SUN SPRAY SPF6
SUN SPRAY SPF15
SUN SPRAY SPF30
TINDARI TANNING ACTIVATOR
KAUA’I INTENSE TROPICAL TAN
AFRICA INTENSE BLACK TAN
AFRICA LEGS