KAUA’I INTENSE TROPICAL TAN

AKTYWATORY OPALANIA

Piękno opalania, które kocha skórę.

Zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało do opalania mające na celu przygotowanie skóry oraz sprzyjające intensyfikacji, ujednoliceniu i pięknu opalenizny, łączą w sobie niezbędne dla skóry substancje przeciwdziałające starzeniu się skóry, suchości wynikającej z ekspozycji na promienie UV oraz dla dobrego samopoczucia i urody skóry. Nie zawierają filtrów przeciwsłonecznych, są więc mogą być łączone z filtrami przeciwsłonecznymi odpowiednimi dla Twojego fototypu. Zabiegi Tanning Activators doskonale sprawdzają się w połączeniu z kosmetykami z filtrem ultra MySun.

Świeży, intensywny i czarujący: to Kaua’i, połączenie aktywatorów i składników aktywnych z elementami nawilżającymi i przeciwutleniającymi, dla podkreślenia efektu opalenizny, z poszanowaniem naskórka.

INTENSYWNA OPALENIZNA

Połączenie aktywatorów dla zaakcentowanego efektu opalenizny. Na ciele nuty egzotyczne Wysp Hawajskich.

ELEGANCKIE POŁĄCZENIE SKŁADNIKÓW AKTYWNYCH

Synergia składników aktywnych o właściwościach nawilżających i antyoksydacyjnych dla miękkiej i elastycznej skóry. Olej kukui, kwas hialuronowy, aloes, wit. MI.

SZYBKIE WCHŁANIANIE : Cenna konsystencja o szybkim wchłanianiu.

FORMUŁA : Aktywatory z linii MySun zawsze były synonimem skuteczności, blasku, wyrafinowanych składników aktywnych i szacunku dla skóry, dzięki doborowi składników o wielu właściwościach.

KIEDY STOSOWAĆ AKTYWATOR OPALENIZNY?

Codziennie aby skóra była bardziej chłonna. Miękka i nawilżona skóra lepiej reaguje na ekspozycję na słońce, a opalenizna jest bardziej jednolita i trwała.

Przed opalaniem : aby zachować miękkość i jędrność skóry, przeciwdziałać starzeniu się skóry i promować bardziej intensywną opaleniznę.

Po opalaniu niwelować nieestetyczne skutki odwodnienia skóry.

PONADTO nadaje się do każdego rodzaju skóry i pozostawia ciało niezwykle miękkie i nawilżone.

Ważne jest, aby podczas ekspozycji zawsze łączyć ją z filtrem przeciwsłonecznym najbardziej odpowiednim dla Twojego fototypu.