DOMEK GRILLOWY 14,9 m2

OPIS PRODUKTU

Przestronna Kabina Grillowa 14,9 m2 daje możliwość wypoczynku dużej grupie przyjaciół lub dużej rodziny przy jednoczesnym delektowaniu się pysznymi grillowanymi stekami. Kabina grillowa może być użytkowana w każdych warunkach pogodowych, dzięki czemu jest doskonałym miejscem do wszelkiego rodzaju spotkań towarzyskich.

Ponadto kabina grillowa zapewnia zarówno komfort, jak i ekskluzywność dla środowiska. Można go pomalować na żądany kolor, dzięki czemu idealnie pasuje do Twojego ogrodu.

Wysokiej jakości materiały zapewniają długowieczność domku grillowego i łatwość użytkowania. Osiem ścian kabiny wykonano z zaokrąglonych desek świerkowych o wymiarach 45 x 145 mm.

Dach pokryty jest gontem bitumicznym, a cztery okna z podwójnymi szybami, z których dwa otwarte. Poza tym drzwi ozdobione są oryginalnym sześciokątnym oknem.

Ponadto w kabinie znajduje się siedem ławek; dwie z tych ławek łatwo przekształcają się w ławki do spania: wystarczy odwrócić dodatkową deskę. Podłoga jest łatwo montowana z oddzielnych elementów.

Wewnątrz kabiny znajduje się wygodny grill opalany drewnem lub węglem drzewnym ze stołem wokół niego.

Ponadto można znaleźć jedną regulowaną platformę do gotowania oraz dwie specjalne platformy na czajnik, patelnię itp. Nad grillem znajduje się regulowany komin.

Wreszcie kabina jest zamykana, a przy wejściu znajduje się mały ganek z zadaszeniem.

STANDARDOWY ZESTAW ZAWIERA

Panele ścienne, podłogowe, dachowe ze świerku;
Dach pokryty gontem bitumicznym w wybranym przez Państwa kolorze;
Wewnątrz standardowy grill z platformami do gotowania;
Stół wokół grilla;
Regulowany komin;
4 podwójne szyby (2 z nich otwierają się);
Drzwi z zamkiem i oknem sześciokątnym;
7 ławek wewnętrznych ze świerka (2 z nich to ławki składane);
Poduszki na ławki w wybranym przez Ciebie kolorze: brązowym lub niebieskim.

Osoby 14-20 osób
Drewno Świerk
Kształt ośmiokątny
Pokój 1
Powierzchnia wewnętrzna 14,9 m2
Całkowita wysokość 3325 mm
Wysokość ściany 1155 mm
Grubość podłogi 18 mm
Grubość dachu 18 mm
Grubość ścianki 45 mm
Wymiar zewnętrzny 4297 x 4297 mm
Wymiary drzwi 782 x 1630 mm
Rozmiar okna 880 x 510 mm

AUTOMATYCZNA TECHNOLOGIA NATRYSKU MASZYNOWEGO
Korzyści

Jedną z głównych i najbardziej oczywistych korzyści wynikających z używania maszyny do malowania jest szybkość i elastyczność, z jaką możemy zaproponować nasze usługi malowania dla wszystkich naszych produktów. Maszyna do malowania natryskowego może wykonać pracę szybciej i bardziej konsekwentnie niż malowanie ręczne. Chociaż maszyna działa szybciej, poprawia się również jakość – urządzenia natryskowe wytwarzają równą warstwę farby, pozostawiając wysokiej jakości wykończenie.
Dzięki naszej usłudze malowania od teraz możemy zasugerować naszemu klientowi maksymalną elastyczność! Niezmontowane produkty, takie jak domki grillowe, pawilony, namioty kempingowe i inne produkty o dowolnym rozmiarze, które możesz zamówić również pomalowane!

PROFESJONALNY SPRAY

Wysokiej jakości wykończenie konserwujące jest profesjonalnie nakładane natryskowo w fabryce na jedną stronę drewna. Produkt wykończony w wybranym przez Ciebie kolorze. Możesz wybrać dwa kolory dla jednego produktu: jeden dla prawie wszystkich detali produktu, a drugi dla detali wykończeniowych.

FARBA
Jaki rodzaj malowania powinienem użyć?

Właściwe malowanie i impregnacja to jedna z najważniejszych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, zastanawiając się, jak przedłużyć żywotność produktu.
Farba i wykończenie naturalnego drewna błyskawicznie podnoszą estetykę Twojego produktu.
Decyzją, którą musisz podjąć, jest to, czy chcesz użyć bejcy lub farby na bazie wody. Oba zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV. Bejce do drewna pozwolą uzyskać teksturę
prześwituje drewno, a wiele jest teraz dostępnych w szerokiej gamie kolorów, jednak farby nadadzą intensywny kolor, ale pokryją słoje i fakturę drewna.

PODŁOŻE

Bardzo ważne jest, aby mieć odpowiednią podstawę dla Kabiny Grillowej. Dlatego zalecamy śledzenie naszych szkiców i skonsultowanie się z wykwalifikowanym lokalnym konstruktorem lub inżynierem. Upewnienie się, że podstawa Twojego produktu pasuje do lokalizacji, ma ogromne znaczenie.
Ze względu na niewłaściwą podstawę struktura może pękać. Jeśli produkt jest nierówno osadzony, geometryczny kształt budynku może ulec zmianie, co może skutkować skręceniem drzwi/okien i/lub szczelinami. W najgorszym przypadku produkt może się nawet zawalić.

Przed zbudowaniem bazy upewnij się, że bierzesz pod uwagę krajobraz i warunki gruntowe, na których produkt będzie stał.
Baza pod produkt musi być przygotowana specjalnie dla produktu.
Podłoże musi być jednorodne, szczelne i równe.
Upewnij się, że właściwości podłoża nie zmieniają się w czasie. Zalecamy wykonanie podstawy z betonu i uszczelnienie przed montażem.
Jeśli nie zastosujesz się do zaleceń dotyczących budowy bazy, produkt straci gwarancję!

AKCESORIA