DOMEK SAUNOWY 9,2m2 Z PRZEBIERALNIĄ

OPIS PRODUKTU

Kabina saunowa o powierzchni 9,2 m² z przebieralnią jest optymalna dla małego grona przyjaciół, może w niej kąpać się 5–7 osób. Ta kabina saunowa z zewnątrz wygląda identycznie jak kabina saunowa 9,2 m² (bez przebieralni). Natomiast wnętrze kabiny podzielone jest na dwie strefy: garderobę i saunę.

Kabina składa się z sześciu części dachu, sześciu ścian (dwie z nich mają okna z podwójnymi szybami w kształcie sześciokąta), drewnianych drzwi, szerokich ławek do sauny oraz wewnętrznych szklanych drzwi.

W środku sauny znajduje się piec elektryczny lub opalany drewnem.

Aby zapewnić bezpieczną kąpiel, w pobliżu grzejnika znajduje się ogrodzenie ochronne. Ponadto wzdłuż dwóch ścian sauny znajdują się dwupoziomowe, szerokie ławki. Kabina sauny jest zamykana, a przy wejściu znajduje się niewielki ganek z zadaszeniem.

Kubatura sauny 11 m3.

SPECYFIKACJA

Osoby 6-8 osób
Drewno Świerk
Kształt sześciokąta
Pokój 2
Powierzchnia wewnętrzna 9,2m2
Całkowita wysokość 3396mm
Wysokość ściany 1410mm
Grubość podłogi 28mm
Grubość ścianki 45mm
Wymiar zewnętrzny 3256 x 3760 mm
Rozmiar drzwi 782 x 1760 mm
Wewnętrzne przyciemniane szklane drzwi 620 x 1600 mm
Rozmiar okna 590 x 510 mm

ZESTAW STANDARDOWY

Panele ścienne, podłogowe, dachowe;
Izolowane panele dachowe nad pomieszczeniem sauny;
Dach pokryty gontem bitumicznym w wybranym przez Państwa kolorze;
2 sześciokątne okna z podwójnymi szybami;
Drzwi z zamkiem i oknem sześciokątnym;
Ławki do sauny z drewna liściastego;
Płyta żaroodporna na grzałkę/piec;
Drzwi ze szkła hartowanego do sauny;
Ławka do siedzenia w szatni.

FUNDAMENT

Bardzo ważne jest posiadanie odpowiedniej bazy pod Kabinę Saunową. Dlatego zalecamy śledzenie naszych szkiców i skonsultowanie się z wykwalifikowanym lokalnym konstruktorem lub inżynierem. Upewnienie się, że podstawa Twojego produktu pasuje do lokalizacji, ma ogromne znaczenie.
Ze względu na niewłaściwą podstawę struktura może pękać. Jeśli produkt jest nierówno osadzony, geometryczny kształt budynku może ulec zmianie, co może skutkować skręceniem drzwi/okien i/lub szczelinami. W najgorszym przypadku produkt może się nawet zawalić.

Przed zbudowaniem bazy upewnij się, że bierzesz pod uwagę krajobraz i warunki gruntowe, na których produkt będzie stał.
Baza pod produkt musi być przygotowana specjalnie dla produktu.
Podłoże musi być jednorodne, szczelne i równe.
Upewnij się, że właściwości podłoża nie zmieniają się w czasie. Zalecamy wykonanie podstawy z betonu i uszczelnienie przed montażem.
Jeśli nie zastosujesz się do zaleceń dotyczących budowy bazy, produkt straci gwarancję!

IMPREGNACJA

AUTOMATYCZNA TECHNOLOGIA NATRYSKU MASZYNOWEGO
Korzyści

Jedną z głównych i najbardziej oczywistych korzyści wynikających z używania maszyny do malowania jest szybkość i elastyczność, z jaką możemy zaproponować nasze usługi malowania dla wszystkich naszych produktów. Maszyna do malowania natryskowego może wykonać pracę szybciej i bardziej konsekwentnie niż malowanie ręczne. Chociaż maszyna działa szybciej, poprawia się również jakość – urządzenia natryskowe wytwarzają równą warstwę farby, pozostawiając wysokiej jakości wykończenie.
Dzięki naszej usłudze malowania od teraz możemy zasugerować naszemu klientowi maksymalną elastyczność! Niezmontowane produkty, takie jak domki grillowe, pawilony, namioty kempingowe i inne produkty o dowolnym rozmiarze, które możesz zamówić również pomalowane!

PROFESJONALNY SPRAY

Wysokiej jakości wykończenie konserwujące jest profesjonalnie nakładane natryskowo w fabryce na jedną stronę drewna. Produkt wykończony w wybranym przez Ciebie kolorze. Możesz wybrać dwa kolory dla jednego produktu: jeden dla prawie wszystkich detali produktu, a drugi dla detali wykończeniowych.

PLAMY | FARBA
Jaki rodzaj malowania powinienem użyć?

Właściwe malowanie i impregnacja to jedna z najważniejszych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, zastanawiając się, jak przedłużyć żywotność produktu.
Farba i wykończenie naturalnego drewna błyskawicznie podnoszą estetykę Twojego produktu.
Decyzją, którą musisz podjąć, jest to, czy chcesz użyć bejcy lub farby na bazie wody. Oba zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV. Bejce do drewna pozwolą uzyskać teksturę
prześwituje drewno, a wiele jest teraz dostępnych w szerokiej gamie kolorów, jednak farby nadadzą intensywny kolor, ale pokryją słoje i fakturę drewna.