EUROSUN KING BODY PLUS 4 COLUMNS

Solarium wysokociśnieniowe, antypaniczne

Ekskluzywny i futurystyczny design, w którym znika większość maszyny.

Podczas sesji użytkownik otoczony jest mocną wentylacją, w ekskluzywnym komforcie, w którym odczuwa jedynie wrażenie otwartej przestrzeni i wolności, unikając zjawisk klaustrofobicznych, kolumny z halogenami wysokociśnieniowymi opalającymi są od siebie oddzielone, jednocześnie unikając stagnacja ciepła i nieprzyjemne zapachy.

Jako jedyna posiada 6″ kolorowy wyświetlacz graficzny i sterowanie DOTYKOWE w konsoli

Solarium wyposażone jest w 20 lamp wysokociśnieniowych, które gwarantują idealne pokrycie promieni na całym ciele.

Można wybrać obszar sesji opalania: całe ciało, tylko na twarz lub tylko na nogi. System wymaga również, aby przed włączeniem Klient potwierdził zapoznanie się z ostrzeżeniami dotyczącymi użytkowania.

KING wyposażony jest w ekskluzywny elektroniczny wariator intensywności naświetlania lamp UV STEROWANIE MOCĄ READY, który pozwala użytkownikowi podczas sesji regulować moc lamp i wykorzystywać do opalania różnych fototypów skóry w tych samych czasach ekspozycji.

W maszynie zintegrowana jest przezroczysta anatomiczna pleksi, która zawiera poduszkę podtrzymującą głowę. Radio jest zintegrowane z kolorowym wyświetlaczem panelu sterowania, posiada możliwość wyboru rodzaju źródła, radia lub systemu centralnego, uzupełnione dwoma głośnikami dla idealnego stereofonicznego rozproszenia dźwięku. Dźwięk uzupełnia synteza głosu składająca się z trzech wiadomości: powitanie, środki ostrożności dotyczące stosowania, ostrzeżenie o konieczności odwrócenia się i powitanie na koniec sesji.

Wentylacja korpusu regulowana jest elektronicznie, kierunek nawiewu powietrza zmieniany jest ręcznie. System składa się z dwóch menu umożliwiających dostosowanie pracy maszyny, w tym godzin zaplanowanych na zwykłą konserwację okresową. Maszyna jest również wyposażona w czujniki sygnalizujące awarię/brak filtrów, timer bezpieczeństwa, główny mechanizm różnicowy i wyłącznik automatyczny, przycisk awaryjny, elektroniczny licznik godzin i sesji + mechaniczny licznik godzin i jest zaprojektowana tak, aby w w przypadku awarii zasilania głowica może zostać automatycznie podniesiona. Przeznaczony jest do zarządzania za pomocą komputera (włączanie, wyłączanie, ustawianie czasu przebywania) oraz do podłączenia węża odprowadzającego gorące powietrze. Można go wyposażyć w odtwarzacz CD/DVD oraz inne akcesoria znajdujące się w zestawie.

WYPOSAŻENIE :

Moc kontroli UV
Oddzielne oświetlenie ciała/twarzy/nóg
Super brązowe filtry UV
Kolorowy wyświetlacz o przekątnej 6 cali
Sterowanie na ekranie dotykowym
System radiowy i audio zintegrowany z panelem sterowania
Regulowana wentylacja ciała
Elektryczny ruch głowy w celu ustawienia pozycji
Czujnik kontroli temperatury pracy
Uszkodzenie filtra/brak czujników filtra
Zdalnie sterowane, komputerowe zarządzanie
Synteza mowy

Wymiary cm: dł. 221 cm x gł. 170 cm x wys. 210 cm