EUROSUN MAGIC SHOWER 20V

Solarium stojące EUROSUN MAGIC SHOWER 20V to kabina wyposażona w lampy opalające niskociśnieniowe o budowie i designie antypanic.

Solarium o doskonałej wydajności opalania i minimalnych wymiarach. Podczas sesji użytkownik otoczony jest potężną wentylacją. Zaprojektowany, aby jak najlepiej zoptymalizować przestrzeń, w rzeczywistości całkowita powierzchnia jest minimalna. W trzech grupach tworzących konstrukcję znajdują się lampy niskociśnieniowe o różnej mocy w zależności od modelu, które z kolei zabezpieczone są akrylowymi osłonami chroniącymi przed nagrzewaniem.

Konstrukcja wykonana jest ze stali, pokryta malowanymi panelami ze stopów lekkich, podnóżek z naturalnego materiału, czapka z tworzywa sztucznego.

Napięcie: 380-400 V
Częstotliwość: 50 Hz
Typ: 3 N ~ / PE
Lampy chłodzące o wydajności powietrznej: 1850 mc/h
 Rodzaj lampy UV: świetlówki Cosmedico 120/180
Typ: Akryl przezroczysty
UVType2 / 03w/m2

 Wymiary całkowite cm: szerokość 126 x głębokość 115 x wysokość 245
 Wymiary z otwartymi drzwiami cm: szerokość 126 x głębokość 135 x wysokość 245
 Wymiary wewnętrzne cm: szerokość 90 x głębokość 75 x wysokość 200

Drzwi otwierają się ręcznie przy minimalnym nacisku, wnętrze maszyny jest oświetlone.

Wyświetlacz LCD w konsoli, na którym wyświetlany jest klientowi odczyt ostrzeżeń eksploatacyjnych.

Szczególny eliptyczny kształt został specjalnie zaprojektowany, aby zagwarantować rozproszenie promieni po całym ciele, składający się z lamp niskociśnieniowych, które gwarantują równomierną opaleniznę na całym ciele.

Lampy charakteryzują się najwyższą jakością i gwarantują wyjątkową i stałą emisję promieni oraz długą żywotność. Kabina włącza się poprzez naciśnięcie przycisku na konsoli.