Eurosun Shiny

Innowacyjny design i spektakularne efekty świetlne sprawiają, że SHINY jest cennym obiektem o imponującej mocy UV i komforcie, które wyznaczają nowe standardy w branży solaryjnej.

Rozgość się, SHINY zachwyca, wyjdź poza horyzont klasycznego opalania, to nowy sposób myślenia o solarium, to inna wizja urządzenia opalającego prosta i bogata w funkcje.

Solarium, o którym zawsze marzyłeś, idealne rozwiązanie, aby nadać Twojej firmie dodatkową nutę designu, technologii i bezpieczeństwa, w którym innowacyjna forma lamp i czystość linii łączą się w magicznej syntezie.

SHINY to nowy świat opalania i relaksu, otwórz horyzonty w nowym wymiarze wellness dzięki nowym lampom WILD BLUE lub RED WAVE oraz intensywnej opaleniźnie, pozwól przeżyć doświadczenie o bardziej pozytywnym wpływie na ciało i umysł.

Charakterystyczny eliptyczny kształt otula ciało w naturalny sposób, sprzyjając jednolitej opaleniźnie.

Łatwe zarządzanie za pomocą panelu dotykowego, przewodnik głosowy, który wita i prowadzi użytkownika w celu optymalnego korzystania z systemu, otwarta góra urządzenia – antypanic, wydajna wentylacja, lampy opalające o wysokim promieniowaniu UV o długości 2 metry, idealna opalenizna stóp, dołączony system muzyczny.

Mały klejnot doskonałości, w którym zaawansowana technologia zapewnia komfort, funkcjonalność i bezpieczeństwo, gwarantuje profesjonalizm z każdym typem użytkownika, zdolny.

Otwarta góra kabiny – ANTIPANIC pozwala na użytkowanie nawet najbardziej wymagającego użytkownika, ułatwia wchodzenie i wychodzenie z maksymalną swobodą ruchów, a zarządzanie sesją
gwarantuje pełne poczucie przestrzeni.

Unikalna konstrukcja, która charakteryzuje SHINY pozwala na niezwykle łatwą konserwację. Solidna stalowa konstrukcja, niezawodność materiałów gwarantująca najwyższą jakość przez długi czas. Eurosun produkuje solarium SHINY w różnych modelach, w tym w nowoczesnej wersji do zabiegów
kolagenowych anti-agin.