KAPSUŁA GLAMPINGOWA

ULEPSZ SWOJĄ PRZESTRZEŃ NA WYŻSZY POZIOM
Przedstawiamy: Dome.
KAPSUŁA GLAMPINGOWA

Odwiedzający wykazali duże zainteresowanie całorocznymi możliwościami glampingu, a przy dążeniu do częstszego wykonywania pracy z domu jako normy, istnieje duża szansa dla ludzi na zaspokojenie tego rynku – 12 miesięcy w roku. 

Dome to nowy namiot kopułowy, który idealnie nadaje się do glampingu, biwakowania lub po prostu wylegiwania się na podwórku. Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów i jest odporny na warunki pogodowe, dzięki czemu możesz cieszyć się nim przez cały rok.

Kopuła przyciąga wzrok i ma duży projekt, który zmieści się w łóżku typu king-size, zapewniając senną noc spania pod gwiazdami w świetle księżyca.
Oferuje również nowe możliwości marketingowe — kopuły sprzedają się same! Różnią się od tradycyjnych domków glampingowych; oferują bardziej stylowe opcje wnętrz, udogodnienia i przytulne otoczenie gościnności… Ponadto są niezwykle „godne Instagrama” i „godne Pinteresta”! A kto nie chce móc przyjmować gości w wielkim stylu?

SPECYFIKACJA

Ilość osób 2-3 osoby
Drewno Świerk
Pokój 1
Obszar wewnętrzny 10,0m2 
Średnica 4000 mm
Całkowita wysokość 2710 mm
Wysokość ściany 620 mm
Wymiar zewnętrzny 3804 x 4000 mm
Rozmiar drzwi 695 x 1800 mm

ZESTAW STANDARDOWY

Ściany z drewna świerkowego i konstrukcja ramy kopuły (trójkąt);
Poszycie odporne na warunki atmosferyczne (PVC) w wybranym kolorze: białym lub beżowym;
Panoramiczna przezroczysta osłona części (PVC);
Drewniane drzwi z dużym oknem;
Wentylacja;
Instrukcja montażu.

Pokrowce kopułkowe wykonane są z wysokiej jakości tkanin namiotowych PVC. Tkaniny posiadają atesty i odpowiadają europejskim normom jakości.

Kopuła może być dostarczona tylko w stanie niezmontowanym, ze szczegółową instrukcją montażu, rysunkami i instrukcją konserwacji.

DOSTĘPNE OPCJE :
Wewnętrzna podłoga. Panele podłogowe z drewna świerkowego o grubości 18 mm;
Wewnętrzne panele dachowe. Panele laminowane (kolor biały) gotowe do montażu;
Wewnętrzne panele dachowe z ociepleniem. Panele laminowane (kolor biały) gotowe do montażu, ocieplenie – wełna mineralna;
Otwieranie okien . Trójkątne okna z PCV (z siatką) pomagają regulować odpowiedni przepływ powietrza do i z kopuły. Są trwałe, odporne na warunki atmosferyczne i chronią nawet najmniejsze owady przed przedostaniem się do kopuły.

Kopuła może być dostarczona tylko w stanie niezmontowanym, ze szczegółową instrukcją montażu, rysunkami i instrukcją konserwacji.