NOWA KABINA STOJĄCA TECNOSOLE X-SUN

XSUN23

Rewolucja w opalaniu

Dzięki konstrukcji gwarantującej maksymalny komfort i różnorodność możliwych konfiguracji , XSUN23 to Twój „must have”, jeśli chcesz uzyskać wyjątkowe wrażenia z opalania . Przestronna kabina wewnętrzna i wydajny system opalania sprawiają, że XSUN23 jest niekwestionowanym wyborem dla tych, którzy szukają przestrzeni i wyjątkowej wydajności .

Skuteczność Tecnosole

2-metrowe lampy zapewniają idealną opaleniznę nawet najwyższym osobom. Wydajna wentylacja, samochłodzące się drzwi i brak zacienionych obszarów w kabinie przyczyniają się do pełnego komfortu Twoich wrażeń; a dla absolutnych wrażeń zmysłowych skorzystaj ze zintegrowanego systemu audio z opcją Bluetooth.


KOMFORT NAJWYŻSZEJ KLASY

Duża przestrzeń wewnętrzna i wydajna wentylacja zapewniają wyjątkowe i relaksujące doświadczenie opalania.

REWOLUCYJNA WYDAJNOŚĆ

System „Efficient Saving” gwarantuje wysokiej jakości opaleniznę przy oszczędności energii na poziomie 40%.

SPERSONALIZOWANE DOŚWIADCZENIE

Dzięki różnorodności konfiguracji lamp i opcjonalnym opcjom, które można zainstalować, doświadczenie z XSUN23 jest naprawdę wyjątkowe.


FUNKCJE STANDARDOWE

Wszystkie nasze urządzenia do opalania zawierają niezbędne akcesoria, zapewniające pełne i wysokiej jakości opalanie.

OPCJONALNE FUNKCJE

Dostosuj urządzenia do solarium za pomocą szerokiej gamy opcjonalnych akcesoriów , tworząc wyjątkowe i przyjazne środowisko dla swoich klientów.


AKCESORIA

Oferujemy szereg dedykowanych akcesoriów zaprojektowanych tak, aby jeszcze bardziej poprawić wrażenia z opalania. Odkryj dostępne opcje, dzięki którym Twój XSUN23 będzie jeszcze bardziej wszechstronny i skuteczny.


XSUN23 Wersja jednodrzwiowa

Duże przestrzenie i wysoka wydajność

Zaletą jednodrzwiowego urządzenia do opalania jest to, że zajmuje niewiele miejsca, a dzięki dużym wymiarom wewnętrznym jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy nie chcą rezygnować z wygody. Użytkownik końcowy wkracza w wymiar dobrego samopoczucia, w którym może cieszyć się światłem UV ze wszystkimi jego zaletami. Wyniki są gwarantowane.


Wersja dwudrzwiowa XSUN23

Zalety małej objętości

Drzwi podwójne XSUN23 zostały stworzone z myślą o kabinach o ograniczonej przestrzeni; system podwójnych drzwi zmniejsza objętość bez wpływu na wydajność opalania. Drzwi podwójne XSUN23 to idealne połączenie technologii i urzekającego designu Made in Italy.XSUN23 Efektywne oszczędzanie.

 Maksymalny wynik, mniejsze zużycie.

Nowa technologia „Efficient Saving” pozwala zaoszczędzić 40% energii, zachowując tę ​​samą wydajność w zakresie opalania.


NIESAMOWITA SKÓRA

Zawsze młoda i chroniona

Kolagen hybrydowy XSUN23

Kolagenowe diody LED zapewniają dobre samopoczucie wykraczające poza opalanie. Stymulując produkcję kolagenu i elastyny , diody te mogą poprawić elastyczność skóry i zmniejszyć zmarszczki . Dodatkowo pomagają łagodzić stany zapalne i przyspieszać gojenie się ran , dzięki czemu skóra jest bardziej nawilżona i promienna.


NIEZWYKŁY CZAS TRWANIA

Trwała opalenizna jak nigdy dotąd

XSUN23 Hybrydowe UVA

Dzięki diodom UVA LED o długości fali 365 nm urządzenie to jest w stanie zapewnić szybką, złocistą i naturalną opaleniznę. Ale na tym nie kończą się zalety XSUN23: połączenie z lampami o wysokiej zawartości UVB zapewnia długotrwałą i intensywną opaleniznę , szybką opaleniznę i zdrowy blask przez dłuższy czas.


XSUN23 jest tutaj, aby coś zmienić.

Chcesz przygotować swoje centrum?

Odkryj innowacyjny XSUN23, wysoce wydajną opcję, która drastycznie zmniejsza zużycie energii. To awangardowe rozwiązanie zapewnia doskonałą wydajność bez konieczności stosowania tradycyjnych lamp wysokociśnieniowych.

Odkryj swój biznes na nowo już teraz

Nie przegap okazji, aby przekształcić swój biznes dzięki XSUN23. Twoi klienci będą zachwyceni i podziękują Ci za doskonałe wrażenia z opalania, jakie oferuje.