OTWARTA KABINA GRILLOWA 14,9 m2

OPIS PRODUKTU

Połączenie stylu skandynawskiego z naturalnym drewnem pozwala cieszyć się przytulnym domkiem grillowym. Dzięki swojej konstrukcji i łatwemu montażowi domek jest niezwykle mobilny i można go postawić w ogrodzie, na podwórku lub na kempingu. Kabina Grill posiada z tyłu zamkniętą ściankę, chroniącą przed wiatrem. Otwarty front pozwala cieszyć się widokiem i przebywać na świeżym powietrzu.

Ściany kabiny Open Grill są wykonane z zaokrąglonych desek świerkowych, a kolumny nośne z przodu są kwadratowe. Dach składa się z ośmiu elementów i pokryty jest gontem bitumicznym (do wyboru różne kolory: czerwony, zielony, czarny). A przy wejściu mały ganek z zadaszeniem. Grubość ścianki wynosi 45 mm.

W standardowym zestawie znajduje się grill grillowy. Wewnątrz kabiny znajduje się wygodny grill opalany drewnem lub węglem drzewnym ze stołem wokół niego. Ponadto można znaleźć jedną regulowaną platformę do gotowania oraz dwie specjalne platformy na czajnik, patelnię itp. Nad grillem znajduje się regulowany komin.

Ważne! Ten standardowy zestaw Open Grill Cabin nie ma podłogi!

STANDARDOWY ZESTAW ZAWIERA

Panele ścienne, dachowe ze świerku;
6 podpór drewnianych słupów;
Dach pokryty gontem bitumicznym w wybranym przez Państwa kolorze: czerwonym, zielonym lub czarnym;
Grill wewnętrzny z platformami do gotowania;
Stół wokół grilla;
Regulowany komin;
Dwa okna;
Wewnątrz 3 ławki (mocowanie do ściany).

Osoby 10 osób
Drewno Świerk
Kształt ośmiokątny
Pokój 1
Powierzchnia wewnętrzna 14,9 m2
Całkowita wysokość 3574 mm
Wysokość ściany 1330 mm
Grubość dachu 18 mm
Grubość ścianki 45 mm
Rozmiar okna 880 x 510 mm

AUTOMATYCZNA TECHNOLOGIA NATRYSKU MASZYNOWEGO
Korzyści

Jedną z głównych i najbardziej oczywistych korzyści wynikających z używania maszyny do malowania jest szybkość i elastyczność, z jaką możemy zaproponować nasze usługi malowania dla wszystkich naszych produktów. Maszyna do malowania natryskowego może wykonać pracę szybciej i bardziej konsekwentnie niż malowanie ręczne. Chociaż maszyna działa szybciej, poprawia się również jakość – urządzenia natryskowe wytwarzają równą warstwę farby, pozostawiając wysokiej jakości wykończenie.
Dzięki naszej usłudze malowania od teraz możemy zasugerować naszemu klientowi maksymalną elastyczność! Niezmontowane produkty, takie jak domki grillowe, pawilony, namioty kempingowe i inne produkty o dowolnym rozmiarze, które możesz zamówić również pomalowane!

PROFESJONALNY SPRAY

Wysokiej jakości wykończenie konserwujące jest profesjonalnie nakładane natryskowo w fabryce na jedną stronę drewna. Produkt wykończony w wybranym przez Ciebie kolorze. Możesz wybrać dwa kolory dla jednego produktu: jeden dla prawie wszystkich detali produktu, a drugi dla detali wykończeniowych.

FARBA
Jaki rodzaj malowania powinienem użyć?

Właściwe malowanie i impregnacja to jedna z najważniejszych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, zastanawiając się, jak przedłużyć żywotność produktu.
Farba i wykończenie naturalnego drewna błyskawicznie podnoszą estetykę Twojego produktu.
Decyzją, którą musisz podjąć, jest to, czy chcesz użyć bejcy lub farby na bazie wody. Oba zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV. Bejce do drewna pozwolą uzyskać teksturę
prześwituje drewno, a wiele jest teraz dostępnych w szerokiej gamie kolorów, jednak farby nadadzą intensywny kolor, ale pokryją słoje i fakturę drewna.

PODŁOŻE

Bardzo ważne jest, aby mieć odpowiednią podstawę dla Kabiny Grillowej. Dlatego zalecamy śledzenie naszych szkiców i skonsultowanie się z wykwalifikowanym lokalnym konstruktorem lub inżynierem. Upewnienie się, że podstawa Twojego produktu pasuje do lokalizacji, ma ogromne znaczenie.
Ze względu na niewłaściwą podstawę struktura może pękać. Jeśli produkt jest nierówno osadzony, geometryczny kształt budynku może ulec zmianie, co może skutkować skręceniem drzwi/okien i/lub szczelinami. W najgorszym przypadku produkt może się nawet zawalić.

Przed zbudowaniem bazy upewnij się, że bierzesz pod uwagę krajobraz i warunki gruntowe, na których produkt będzie stał.
Baza pod produkt musi być przygotowana specjalnie dla produktu.
Podłoże musi być jednorodne, szczelne i równe.
Upewnij się, że właściwości podłoża nie zmieniają się w czasie. Zalecamy wykonanie podstawy z betonu i uszczelnienie przed montażem.
Jeśli nie zastosujesz się do zaleceń dotyczących budowy bazy, produkt straci gwarancję!

AKCESORIA