SAUNA CUBE 2X3 Z PRZEBIERALNIĄ

OPIS PRODUKTU

Ramy wykonane są z klejonych belek świerkowych. Rama składa się z ramy dolnej (100 x 160 mm), kolumn (140 x 140 mm), ramy górnej (140 x 200 mm) i wytrzymuje obciążenie dachu 295 kg/m2.

Ściany. Ściany o wymiarach 1000 x 2200 mm wykonane są z drewna świerkowego. Jasny, złoto-biały świerk idealnie nadaje się do projektów konstrukcyjnych Cubes. Izolowana ściana pełna panelowa. Rama ścienna 45 x 45 mm, panel pokryty od wewnątrz 96 x 12 mm i na zewnątrz 145 x 18 mm poziomymi płytami elewacyjnymi świerkowymi. Dekoracyjna ściana przeciwsłoneczna. Rama ścienna 75 x 45 mm, pozioma ściana przeciwsłoneczna składa się z płyt 18 x 95 mm. Drewniana ściana ze szkła hartowanego. Rama ścienna 75 x 45 mm z oknem ze szkła hartowanego.

Dach. Panele dachowe zbudowane są z podwójnej konstrukcji krokwiowej i pokryte deskami wykończeniowymi o wymiarach 18 x 145 mm. Ta konstrukcja wytrzymuje 442 kg/m2. Wszystkie dachy budynków kostkowych Viking mają wysokość 2853 mm i nachylenie 1,310 (2,29%). Do pokrycia dachu używamy MIDA SELF KSK, jego samoprzylepnej elastomerowej membrany bitumicznej pokrywającej całą powierzchnię. Montaż rolowanego pokrycia dachowego to szybki, prosty i bezpieczny sposób na pokrycie wszystkich Cube. Wystarczy rozwinąć, przymocować gwoździami, zdjąć folię ochronną i docisnąć.

Sauna wewnętrzna: Ławki do sauny wykonane są z drewna liściastego; Wewnętrzne szklane drzwi wykonane są z hartowanego brązowego przyciemnianego szkła. Wymiary drzwi to 620 x 1800 mm, grubość szkła hartowanego to 8 mm. Drzwi zewnętrzne sauny mają wymiary 819 x 2032 mm (ze świerku) z dużymi oknami ze szkła hartowanego i zamkiem.

Kubatura sauny to 17 m3.

SPECYFIKACJA

Osoby 2-4 osoby
Drewno Świerk
Kształt prostokąta
Pokój 2
Powierzchnia wewnętrzna 6,0 m2
Powierzchnia saun 4,0 m2
Całkowita wysokość 2853 mm
Grubość podłogi 28 mm
Okładzina zewnętrzna 18 mm
Okładzina wewnętrzna 12 mm
Grubość ścianki 75 mm
Izolacja 50 mm wełna kamienna
Wymiar zewnętrzny 2286 x 3286 mm
Wymiary drzwi 990 x 2195 mm
Drzwi wewnętrzne przyciemniane 685 x 1850 mm
Rozmiar okna 1000 x 2200 mm

ZESTAW STANDARDOWY

Rama ogrodowa ze świerku;
Podłoga drewniana (ze wlewki);
Płyty dachowe z samoprzylepną membraną bitumiczną;
2 drewniane ściany ze szkła hartowanego;
7 izolowanych ścian pełnych paneli;
1 dekoracyjne ściany przeciwsłoneczne ze szkłem hartowanym;
Izolowane panele dachowe;
Ławki do sauny z drewna liściastego;
Płyty żaroodporne do grzejnika/pieca;
Drzwi zewnętrzne drewniane z oknami;
Drzwi wewnętrzne ze szkła hartowanego;
Wewnątrz dwie przestrzenie: sauna i szatnia.

FUNDAMENT

Bardzo ważne jest, aby mieć odpowiednią podstawę dla swojej kostki. Dlatego zalecamy śledzenie naszych szkiców i skonsultowanie się z wykwalifikowanym lokalnym konstruktorem lub inżynierem. Upewnienie się, że podstawa Twojej sauny pasuje do lokalizacji, ma ogromne znaczenie.
Ze względu na niewłaściwą podstawę struktura może pękać. Jeśli produkt zostanie nierówno osadzony, geometryczny kształt budynku może ulec zmianie, co może skutkować powstaniem drzwi/okien
skręcenie i/lub przerwy. W najgorszym przypadku produkt może się nawet zawalić.

Przed zbudowaniem bazy upewnij się, że bierzesz pod uwagę krajobraz i warunki gruntowe, na których będzie stać Sauna.
Baza pod produkt musi być przygotowana specjalnie do sauny.
Podłoże musi być jednorodne, szczelne i równe.
Upewnij się, że właściwości podłoża nie zmieniają się w czasie. Zalecamy wykonanie podstawy z betonu i uszczelnienie przed montażem.
Jeśli nie zastosujesz się do zaleceń dotyczących budowy bazy, produkt straci gwarancję!

IMPREGNACJA

AUTOMATYCZNA TECHNOLOGIA NATRYSKU MASZYNOWEGO
Korzyści

Jedną z głównych i najbardziej oczywistych korzyści wynikających z używania maszyny do malowania jest szybkość i elastyczność, z jaką możemy zaproponować nasze usługi malowania dla wszystkich naszych produktów. Maszyna do malowania natryskowego może wykonać pracę szybciej i bardziej konsekwentnie niż malowanie ręczne. Chociaż maszyna działa szybciej, poprawia się również jakość – urządzenia natryskowe wytwarzają równą warstwę farby, pozostawiając wysokiej jakości wykończenie.
Dzięki naszej usłudze malowania od teraz możemy zasugerować naszemu klientowi maksymalną elastyczność! Niezmontowane produkty, takie jak domki grillowe, pawilony, namioty kempingowe i inne produkty o dowolnym rozmiarze, które możesz zamówić również pomalowane!

PROFESJONALNY SPRAY

Wysokiej jakości wykończenie konserwujące jest profesjonalnie nakładane natryskowo w fabryce na jedną stronę drewna. Produkt wykończony w wybranym przez Ciebie kolorze. Możesz wybrać dwa kolory dla jednego produktu: jeden dla prawie wszystkich detali produktu, a drugi dla detali wykończeniowych.

PLAMY | FARBA
Jaki rodzaj malowania powinienem użyć?

Właściwe malowanie i impregnacja to jedna z najważniejszych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, zastanawiając się, jak przedłużyć żywotność produktu.
Farba i wykończenie naturalnego drewna błyskawicznie podnoszą estetykę Twojego produktu.
Decyzją, którą musisz podjąć, jest to, czy chcesz użyć bejcy lub farby na bazie wody. Oba zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV. Bejce do drewna pozwolą uzyskać teksturę
prześwituje drewno, a wiele jest teraz dostępnych w szerokiej gamie kolorów, jednak farby nadadzą intensywny kolor, ale pokryją słoje i fakturę drewna.

AKCESORIA