SAUNA POD 4 x 2,4 m

OPIS PRODUKTU

Sauna POD to piękne rozwiązanie do ogrodów z „miękkimi krawędziami”. Ładnie wygląda i różni się od popularnych kabin saunowych czy beczek do sauny. Można go również zbudować obok Camping POD i sprawić, że Twoje miejsce biwakowe będzie wyglądać gładko i przytulnie. Sauna POD podzielona jest na dwie strefy: pokój relaksu i saunę. W pokoju relaksacyjnym można nie tylko ochłodzić się po kąpieli, ale także włożyć tam kilka rzeczy i przebrać się.

Pod sauna wykonana jest z drewna świerkowego. Na życzenie klienta w saunie możemy zamontować piec opalany drewnem lub piec elektryczny. Grubość ścianek saun to 38 mm; grubość podłogi z litego drewna wynosi 28 mm. Dach pokryty jest gontem bitumicznym w wybranym kolorze: czarnym, czerwonym lub zielonym. Sauna Pod ma 4 m długości i 2,4 m szerokości. Całkowita wysokość wraz z dachem wynosi 2,58 m.

Kubatura sauny: 12 m3.

SPECYFIKACJA

Osoby 2-4 osoby
Drewno Świerk / Thermowood
Kształt Pod
Pokój 2
Powierzchnia wewnętrzna 9,6m2
Całkowita wysokość 2585mm
Grubość podłogi 28mm
Grubość dachu 38mm
Grubość ścianki 38mm
Wymiar zewnętrzny 2400 x 4000 mm
Rozmiar drzwi 1020 x 1900 mm
Wewnętrzne przyciemniane szklane drzwi 698 x 1855 mm
Rozmiar okna 220 x 660 mm

ZESTAW STANDARDOWY

POD wykonany ze świerku;
Dach pokryty gontem bitumicznym w wybranym przez Państwa kolorze;
Wewnątrz dwa pomieszczenia: sauna i szatnia;
2 okna ze szkła hartowanego w tylnej ścianie (nie otwierane);
Drzwi dwuskrzydłowe z zamkiem i podwójnymi szybami;
Wewnętrzne szklane drzwi między sauną a szatnią;
Ławki do sauny;
Ławki do szatni;
Płyty żaroodporne do pieca/grzałki.

FUNDAMENT

Bardzo ważne jest, aby mieć odpowiedni fundament pod swoją kapsułę saunową. Dlatego zalecamy wykonanie podkładu według szkiców tutaj.
Przede wszystkim fundament musi być przygotowany zgodnie z warunkami krajobrazowymi i gruntowymi. Skonsultuj się z wykwalifikowanym budowniczym lub inżynierem, aby przygotować odpowiednie fundamenty, które pasują do Twojej lokalizacji. Przed rozpakowaniem i złożeniem kapsuły do sauny należy zakończyć przygotowanie miejsca i fundament.

AUTOMATYCZNA TECHNOLOGIA NATRYSKU MASZYNOWEGO
Korzyści

Jedną z głównych i najbardziej oczywistych korzyści wynikających z używania maszyny do malowania jest szybkość i elastyczność, z jaką możemy zaproponować nasze usługi malowania dla wszystkich naszych produktów. Maszyna do malowania natryskowego może wykonać pracę szybciej i bardziej konsekwentnie niż malowanie ręczne. Chociaż maszyna działa szybciej, poprawia się również jakość – urządzenia natryskowe wytwarzają równą warstwę farby, pozostawiając wysokiej jakości wykończenie.
Dzięki naszej usłudze malowania od teraz możemy zasugerować naszemu klientowi maksymalną elastyczność! Niezmontowane produkty, takie jak domki grillowe, pawilony, namioty kempingowe i inne produkty o dowolnym rozmiarze, które możesz zamówić również pomalowane!

PROFESJONALNY SPRAY

Wysokiej jakości wykończenie konserwujące jest profesjonalnie nakładane natryskowo w fabryce na jedną stronę drewna. Produkt wykończony w wybranym przez Ciebie kolorze. Możesz wybrać dwa kolory dla jednego produktu: jeden dla prawie wszystkich detali produktu, a drugi dla detali wykończeniowych.

FARBA
Jaki rodzaj malowania powinienem użyć?

Właściwe malowanie i impregnacja to jedna z najważniejszych rzeczy, które należy wziąć pod uwagę, zastanawiając się, jak przedłużyć żywotność produktu.
Farba i wykończenie naturalnego drewna błyskawicznie podnoszą estetykę Twojego produktu.
Decyzją, którą musisz podjąć, jest to, czy chcesz użyć bejcy lub farby na bazie wody. Oba zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV. Bejce do drewna pozwolą uzyskać teksturę
prześwituje drewno, a wiele jest teraz dostępnych w szerokiej gamie kolorów, jednak farby nadadzą intensywny kolor, ale pokryją słoje i fakturę drewna.