Tecnosole K-SUN

K Sun – dostępny jest w trzech wersjach wyposażenia : Beauty, Diamond i Exclusive – co jest wynikiem idealnego połączenia technologii i designu Made in Italy. Wszystkie wersje zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić klientowi maksimum opalania i relaksu,  wszystkie mają wspólny eliptyczny kształt, 2-metrowe lampy (aby opalać nawet najwyższe osoby), mocną wentylację ciała oddzieloną od wentylacji lamp, brak zacienionych obszarów wewnątrz prysznica słonecznego, są również wyposażone w system dźwiękowy z radiem i Bluetooth.  Zarówno modele Diamond, jak i Exclusive mają elektroniczny włącznik do włączania lamp oraz wielokolorowe oświetlenie LED na drzwiach. Model Exclusive wyposażony jest w dotykowy panel sterujący Sensitive Touch z programem Top Sound i kolagenowym systemem hybrydowym LED w standardzie(3 pasma collagen LED). Program hybrydowy łączy lampy UV i lampy UV z kolagenem LED.  Ta kombinacja zapewnia doskonałe rezultaty, ponieważ opalenizna wygląda intensywnie i naturalnie, a jednocześnie oferuje zabieg upiększający, który pozostawia skórę bardziej miękką i nawilżoną, a zapach powstający podczas sesji opalania jest zmniejszony.

System Water Fresh Program odświeża i nawilża skórę podczas sesji opalania. Platforma Vibro przyspiesza metabolizm i krążenie krwi, wspomagając proces opalania. Program Vibro wyposażony jest w 5 programów – od miękkiego do mocnego – pozwala wybrać pożądany poziom aktywności fizycznej. System inteligentnego programu, dzięki regulowanej mocy, zapewnia dłuższą żywotność lamp i gwarantuje oszczędność energii. Dzięki programowi opalania osobistego, zawsze połączonemu z programem inteligentnym, klient może wybierać pomiędzy trzema poziomami opalania, od miękkiego do wysokiego.

„Zero Cienia”- NO SHADOW ZONE

Program ten został specjalnie opracowany przez inżynierów Tecnosole . Wewnętrzny system konstrukcji oraz zakrzywiony „Plexiglas” eliminują wszelkie rodzaje cieni , co powoduje , że ciało wygląda doskonale nawet po długim opalaniu.

Elementy wykorzystane do budowy konstrukcji solarium , to najlepsze gatunki aluminium i stali , które są tak połączone oraz dopasowane , aby była ona mocna i trwała , a podświetlane drzwi dostępne są w trzech kolorach , co uatrakcyjnia ekspozycję oraz tworzy właściwą atmosferę w nawet najbardziej wyszukanym otoczeniu.

Wszystkie składowe produktu sprawiają, że nabywca ma wiele możliwości dopasowania konkretnego modelu do wymogów jakie stawiają przed nim jego klienci. Z łatwością znajdziemy w firmie Tecnosole sprzęt, który znajdzie odbiorcę zarówno w salonie piękności jak też w fitness – clubie czy w profesjonalnym salonie opalania.