XSUN, NIEZRÓWNANY ROZMIAR I WYDAJNOŚĆ

Dzięki dużym wymiarom wewnętrznym oraz lampom (54 i 57 sztuk), w zależności od modelu, X Sun jest idealnym urządzeniem dla tych, którzy szukają dużych przestrzeni i dużej mocy opalania. We wszystkich wersjach Twoi klienci będą mogli liczyć na 2-metrowe lampy (aby opalić nawet najwyższe osoby), mocną wentylację ciała oddzieloną od wentylacji lamp, brak zacienionych obszarów wewnątrz kabiny i system dźwiękowy z radiem i Bluetooth. Zarówno modele Diamond, jak i Exclusive mają elektroniczny panel sterujący do włączania lamp oraz wielokolorowe oświetlenie LED na drzwiach, podczas gdy model Exclusive wyposażony jest w  Sensitive Touch panel z programem Top Sound Program i kolagenowym systemem hybrydowym LED w standardzie. Program hybrydowy łączy lampy UV i lampy kolagenowe + lampy UV z czerwonym światłem Collagen LED. Ta kombinacja zapewnia doskonałe rezultaty, ponieważ opalenizna wygląda intensywnie i naturalnie, a jednocześnie oferuje zabieg upiększający, który sprawia, że ​​skóra jest bardziej miękka i nawilżona, a zapach melaniny powstający podczas sesji opalania jest zmniejszony. System Water Fresh Program odświeża i nawilża skórę podczas sesji czystego wellness. Platforma wibrująca Vibro przyspiesza metabolizm i krążenie krwi, wspomagając proces opalania. Program Vibro stymuluje nogi i pośladki, a 5 programów – od miękkiego do mocnego – pozwala wybrać pożądany poziom aktywności fizycznej. System inteligentnego programu, dzięki regulowanej mocy, zapewnia dłuższą żywotność lamp i gwarantuje oszczędność energii. Dzięki programowi opalania osobistego, zawsze połączonemu z programem inteligentnym,klient może wybierać pomiędzy trzema poziomami opalania, od miękkiego do wysokiego.

„Zero Cienia”- NO SHADOW ZONE

Program ten został specjalnie opracowany przez inżynierów Tecnosole . Wewnętrzny system konstrukcji oraz zakrzywiony „Plexiglas” eliminują wszelkie rodzaje cieni , co powoduje , że ciało wygląda doskonale nawet po długim opalaniu.

Elementy wykorzystane do budowy konstrukcji solarium , to najlepsze gatunki aluminium i stali , które są tak połączone oraz dopasowane , aby była ona mocna i trwała , a podświetlane drzwi dostępne są w trzech kolorach , co uatrakcyjnia ekspozycję oraz tworzy właściwą atmosferę w nawet najbardziej wyszukanym otoczeniu.

Wszystkie składowe produktu sprawiają, że nabywca ma wiele możliwości dopasowania konkretnego modelu do wymogów jakie stawiają przed nim jego klienci. Z łatwością znajdziemy w firmie Tecnosole sprzęt, który znajdzie odbiorcę zarówno w salonie piękności jak też w fitness – clubie czy w profesjonalnym salonie opalania.